PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10024032}

1923

7,8 4 600
ocen
7,8 10 1 4600
7,7 6
ocen krytyków
1923
powrót do forum serialu 1923

Niektóre przydługie sceny musiałem przewijać.
Sceny miłosne jak zwykle u Sheridana chyba żona mu pisze.
Gwiazdorzy-seniorzy wcale mnie nie porwali. Ale nie wątpię, że fetyszystom znanych nazwisk pewnie się spodoba.
Może w 2 sezonie będzie ciekawiej jak Spencer wreszcie wróci do Montany.

ocenił(a) serial na 9
MikeParcero

Jakie przydługie sceny?
I weź no się odfanzol od Sheridanowej żony i wątków miłosnych, bo miłość kpie jest najważniejsza.

HRA

Np. super długie ujęcie na strumyk, po strzelaninie na pustkowiu, przeciągane pejsaże po horyzont, sceny w szkole reedukującej dla Indianek itd.
Wątki miłosne w tym serialu są rodem z telenoweli.
Spencer z zespołem stresu pourazowego, uzależniony od adrenaliny, który 4 lata po wojnie nie wraca do domu i taka osoba tak łatwo się zakochuje?
Dramat Jacka i Elisabeth i ich ''wzruszające rozmowy'' w scenach po poronieniu, które mają niechybnie przygotować widza na adopcję.
Ale to nic dziwnego. KAŻDY związek w uniwersum Yellowstone jest płaski jak ich rancho.

MikeParcero

Dobry komentarz. Wątek miłosny pomiędzy Spencerem i blond
lalą to kicz rodem z harlekina. Debilne dialogi i patrzenie sobie w oczy to sceny z tendetnych romansów.




MikeParcero

Zgadzam się z Tobą co do wątku Spencera i Alex:)))

ocenił(a) serial na 6
MikeParcero

Bardziej podpada pod melodramat kostiumowy niż western. No i po co te nierealne sceny z holownikiem i rekinami.

MikeParcero

Jak dobrze, że ktoś to napisał. Czytam tu zachwyty nad tym romansem, a to nieznośna opera mydlana. Nie mogłam tego zdzierżyć. Najpierw
„W pustyni i w puszczy”, potem prawie „Szczęki” wjechały (tu aż parsknęłam), no i „Titanic” musiał być . Ręce mi opadły. Beth i Rip to para z biglem przy tych maślakach.

ocenił(a) serial na 5
MikeParcero

On nigdy nie dojedzie do Montany, za to czeka nas więcej scen rodem z Titanica : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones