30 srebrników (2020)
30 srebrników: Sezon 2 30 srebrników sezon 2, odcinek 8
odcinek 30 srebrników (2020)

Oko Boga

El ojo de Dios 56m
6,4 54
oceny
6,4 10 1 54
30 srebrników
powrót do forum s2e8

Inny wymiar

ocenił(a) serial na 7

Mieli być w innym wymiarze i się w nim znaleźli . Spodziewałem się co prawda Cthulhu ale co tam

ocenił(a) serial na 7
borsuk96

Nie wiem czy zwróciłeś uwagę ale w mieście w którym znalazł się Vargara jak i statek były insygnia SPQR czyżby to był więc Rzym w innym wymiarze czasu? Cóż może nakręca 3. sezon

ocenił(a) serial na 7
RafalUSSJ

Na monecie którą dali bezdomnemu/ Lagunie była jakaś znajoma postać

ocenił(a) serial na 7
piterparker

Faktycznie! Dzięki aż musiałem sobie powtórzyć ten moment :)

ocenił(a) serial na 7
RafalUSSJ

Pewnie będą kontynuować serial tyle że wyobraźnia ma swoje granice chyba że twórcy piszą scenariusz po kwasie ;-P.

ocenił(a) serial na 8
RafalUSSJ

Czy to nie był Santoro?

ocenił(a) serial na 7
marwro102

Dokładnie to Santoro na monecie/srebrniku

borsuk96

Szanuję, że bilioner-gnostyk gówno dostał a nie transcendencję.
Sorry panie Giamatti mamy to miliard pięćset alternatywnych Ziemi - możesz sobie kilka rozwalić ale nie uciekniesz łysa pało.

DEMIURG OUT.

borsuk96

Ktoś mi powie o co chodzi z tymi monetami , dlaczego te pseudo duchy ich potrzebują i po co ? Jestem na 3 odcinku ale już mnie to denerwuje że nie wiadomo dlaczego są komuś potrzebne i czemu po prostu ich nie oddadzą.

ocenił(a) serial na 7
basstylion

Chodzi o to że wszystko związane z Bogiem a zwłaszcza z jego miłością i cierpieniem ma pozostawioną na sobie cząstkę jego mocy.Te monety dają olbrzymią siłę a co za tym idzie władzę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones