PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=784212}

4 Blocks

7,7 2 777
ocen
7,7 10 1 2777
4 Blocks
powrót do forum serialu 4 Blocks

Będzie 3 sezon!

ocenił(a) serial na 10

Świetna informacja świeżo po finale 2 sezonu dla fanów serialu 4blocks - https://www.telemagazyn.pl/artykuly/4-blocks-najlepszy-niemiecki-serial-doczeka- sie-3-sezonu-kiedy-premiera-wideo-zdjecia-68625.html

ocenił(a) serial na 8
paolowks

To było do przewidzenia.Ten serial w Niemczech stał się wręcz kultowy.Po zwiększeniu budżetu na drugi sezon i zakończeniu sezonu,było to więcej niż pewne.Serial świetny a prawie bym go nie zauważył.

ocenił(a) serial na 8
M4t30

słyszałem że szał w niemczech na punkcie 4 BLOCKS jest porównywalny z tym jakie zamieszanie u nas wywołało "Ślepnąc od Świateł" . Z reszta całkiem słusznie obydwa seriale chociaz bardzo różne są wspaniałe ;)

ocenił(a) serial na 8
mordarg

Zgadza się co ciekawe nie wiedziałem że tam gra kilku raperów.

ocenił(a) serial na 8
M4t30

Sam Abbas to podobno jakiś Mega znany raper na terenie Niemcoli. :D

ocenił(a) serial na 8
mordarg

Właśnie i ten Frankie ,który był w więzieniu to GZUZ.

ocenił(a) serial na 8
M4t30

Szkoda właśnie, że Gzuza tak mało. Raczej w trzecim sezonie się nie pojawi. Chyba, że ktoś trafi do więzienia.

M4t30

moim zdaniem nie świetny tylko do oglądnięcia . W tym typie i podobnym wątku na szybko mogę wymienić z 5 seriali dużo lepszych .....ogladam bo już nie mam co oglądać jest poprostu dosyć dobry ale bez przesady

ocenił(a) serial na 8
hawranh

To wymień jak możesz ,chętnie obejrzę.

ocenił(a) serial na 6
M4t30

Do Narcos ,Gomorra,Zero zero zero to mu duzo brakuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones