PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=784212}

4 Blocks

7,7 2 787
ocen
7,7 10 1 2787
4 Blocks
powrót do forum serialu 4 Blocks

gomorze ten serial..

użytkownik usunięty

to co najwyzej moze ssac

ocenił(a) serial na 6

Serial wcale nie jest słaby i po pierwszym odcinku jestem zaskoczony na plus.

użytkownik usunięty
hagen_filmweb

ja tez go ogladam oczywiscie 6 odc nigdzie nie ma bo przeciez w h... musza wszyscy walic na torach ostatnio

ocenił(a) serial na 7
hagen_filmweb

Pierwsze odcinki bardzo wciągające, ale 5 - ty i 6 - ty już trochę przekombinowany. Za dużo zbiegów okoliczności. Jak na razie dla mnie gomorra również lepsza.

ocenił(a) serial na 6
rafaniek

Nie ma jednak deklasacji i jest to bardzo solidna produkcja - aktorsko, realizacyjnie - trudno byłoby mi wskazać podobną produkcję zrealizowaną w naszym kraju z ostatnich lat.

ocenił(a) serial na 8
hagen_filmweb

Dokładnie, dobry serial. Sezon 2 w przyszłym roku. Jak się nic nie zmieni.

hagen_filmweb

Co k.. nie ma deklasacji porównujesz ten niemiecki kał do Gomorry?

ocenił(a) serial na 6
vit_

Zaraz kał - finał rozczarowuje i mamy lepsze zawiązanie akcji, niż rozwinięcie, ale wskażesz np wyraźnie lepszy produkcyjnie serial zrealizowany u nas ?

ocenił(a) serial na 7
hagen_filmweb

Podbijam, początek lepszy niż końcówka - trochę braku logiki itd, ale nie jest to zły serial. Pewnie Gomorra lepsza (jestem przed oglądaniem) ale po Niemcach nie spodziewałem się tak dobrej produkcji pokazującej brud, problemy z religią i używkami.

ocenił(a) serial na 6
Jendryn

Gomorra w kolejnych sezonach, także nie robi już na mnie takiego wrażenia, jak po pierwszym sezonie, który faktycznie był dobrze napisany i każda postać miała tam swoje 5 minut i fabularnie dużo się działo.
Niemiecki serial należy jednak pochwalić za realizm, bo w Polsce co serial to uciekamy w jakąś glamouryzację - rzeczywistości rodem z TVN-u.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones