666 Park Avenue (2012-2013)
666 Park Avenue: Sezon 1 666 Park Avenue Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek 666 Park Avenue (2012-2013)

Pilot

7,5 391
ocen
7,5 10 1 391
666 Park Avenue
powrót do forum s1e1

Odcinek 01x01

ocenił(a) serial na 5

Jak tam wrazenia po pierwszym odcinku? Mi osobiscie serial przypadl do gustu, podoba mi sie klimacik horroru i cala ta tajemnica. Jak najabrdziej jestem na plus i dalej bede ogladac ;)

ocenił(a) serial na 5
Solarie

Ciężko stwierdzić po pierwszym odcinku. W sumie tajemniczy tak jak napisałeś ale jak dla mnie mógłby być bardziej przerażający :) Jestem fanem mocnych wrażeń. Ale też czekam na kolejne odcinki. Na chwile obecną podoba się.

KriSmile

a można wiedziec gdze oglądacie?:)

ocenił(a) serial na 7
Solarie

Mnie też bardzo się podobało. Dobrze przedstawieni bohaterowie i świetny klimat. Williams i O' Quinn na duży +, moim zdaniem tworzą świetną parę. Czy Wam też skojarzyło się z Faustem? Dla mnie Gavin to taki trochę Mefistofeles :)

Jeśli ktoś byłby zainteresowany moim tekstem nt. odcinka, to zapraszam na mojego bloga:
Kolejna dobra premiera od ABC
http://mimesisnamalymekranie.blogspot.com/2012/10/serialowe-premiery-666-park-av enue.html

Piotrek099

Pierwszy odcinek dobry, aż sama nie wiem co mam myśleć o tym serialu... Na razie zapowiada się ciekawie, ale boję się, że będzie zbyt strasznie dla mnie xD

ocenił(a) serial na 7
elenkaa

Mam dokładnie takie same odczucia ;)

ocenił(a) serial na 8
Solarie

Mam nadzieję, że to będzie horror bardziej w stylu tajemnic z Losta niż tandetnych potworów z Supernatural.

Duet Terry McQuinn i Vanessa Williams wypada świetnie.

ocenił(a) serial na 5
HaRdBucK

Jak dla mnie Williams gr aidentycznie, jak w Desperatkach i Brzyduli. Ona gra jedna postac przez caly czas, moglaby sie wysilic.

ocenił(a) serial na 8
Solarie

UWAGA! MOŻLIWE SPOJLERY!
Chyba szykuje nam się bardzo porządny horror. Oglądając pilota, odczuwałem dreszcze.
Diabeł jest bardzo sprytnym sku***synem. Wszyscy lokatorzy 666 Park Avenue, podpisując jego dokument, są nieświadomi, że podpisali sprzedanie ich duszy. Nie jest to jeszcze dokładnie powiedziane, ale ja tak zgaduję. Zresztą można się tego domyślić, jak pokazana jest scena wizji. Samo zresztą podpisanie, to tj. odzwierciedlenie naszego świata - też trzeba uważać, co się podpisuje, bo zawsze mogą być małe druczki. ;)
Podsumowując, serial ma potencjał. Mam nadzieję, że w następnych odcinkach go zniszczą.

czlowiekfrank

Masz nadzieję, że zniszczą ten potencjał? :)

Solarie

Ja uważam że po pilotowym odcinku serial na plus,lubię filmy w takich klimatach więc na pewno jeszcze się skuszę.
Miło jestem zaskoczony.

ocenił(a) serial na 9
Solarie

Podoba się , będę oglądała ...Pilot super..Lubię takie klimaty i mam nadzieję , ze postraszą trochę więcej:)..Terry McQuinn..świetny .

ocenił(a) serial na 7
hamagraf

Super serial! Nie mogę doczekać się drugiego odcinka!
Mam nadzieję, że nie skończy się po pierwszym sezonie :/
Jak na razie trochę kojarzy mi się z serialem American Horror Story, który również polecam!

dortaaa

zapowiada się całkiem nieźle :) muzyka jest super, znacie może tytuły tych klasycznych utworów?

ocenił(a) serial na 8
dortaaa

AHS to serial bardziej abstrakcyjny, więc ciężko go porównywać do tego serialu, ale chyba wiem, o co Ci chodzi. ;)

ocenił(a) serial na 8
czlowiekfrank

Pierwszy odcinek wywarł na mnie pozytywne wrażenie, fabuła zapowiada się ciekawie, gra aktorska też jest niezła (Terry O'Quinn pasuje do takich mrocznych ról). Jedyne, co mnie trochę wkurzało, to dość kiczowate sceny wciągania ludzi przez Drake'a.

ocenił(a) serial na 8
kotek1489

Eee tam, nie był kiczowate. Były wręcz mroczne. Zwłaszcza, jak pokazali te umęczone dusze. ;)

ocenił(a) serial na 8
czlowiekfrank

No może nie kiczowate, ale nie lubię w horrorach takich efektów specjalnych, typu świecąca wciągająca ściana.

ocenił(a) serial na 5
dortaaa

Jak dla mnie osobiście to na razie zdecydowanie bliższe są skojarzenia z "Lśnieniem".

misiencjusz

Dokładnie ;)
Ale się okaże... po pierwszym odcinku faktycznie trudno coś prognozować, na razie d...y nie urywa.

ocenił(a) serial na 6
Solarie

Trochę szkoda, że od razu dano kawę na ławę, John Locke to diabeł i koniec pytań. Ale lokacja bardzo dla mnie, barwy też świetne, no i jednak się starają nadać temu tajemnicę (drzwi były a teraz ich nie ma). Trochę za dużo nadprzyrodzonych rzeczy, w większości nietrafionych (ręce ze ścian, wsysające okienko w drzwiach, lol wut). Szkoda, że wszyscy mieszkańcy kamienicy to bohaterowie i nie ma żadnego tła w tym.

Jednak ogólnie to solidna robota, 5/10 z dodanym jednym punktem za te drzwi które sprawiły, że chcę od razu obejrzeć kolejny odcinek.

Solarie

Na mnie wrażenie zrobiła jedynie Rachael Taylor w sukni od McQueena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones