PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827267}

7Seeds

6,4 400
ocen
6,4 10 1 400
7Seeds
powrót do forum serialu 7Seeds

Sezon 1...

ocenił(a) serial na 6

Mam mieszane uczucia. Momentami jest to dobre anime, zwłaszcza wątki poboczne w
formie wspomnień bohaterów - bywają bardzo ciekawe.
Z drugiej strony, dużo jest takiej infantylnej emocjonalności, sporo postaci z różnymi skrzywieniami psychiki po traumach (przy czym przeważnie nie są to interesujące przypadki, raczej działają na nerwy, lub powodują konsternację u widza), a kolejna duża grupa to bohaterowie mocno niedojrzali psychicznie, których przeżycia i czyny są pokłosiem tej niedojrzałości - widz słyszy ich myśli wyrażające wewnętrzne dylematy, ja osobiście w większości przypadków wolałbym tych żenujących myśli ogóle nie poznawać. Takie charaktery i ten sposób narracji, poza produkcjami japońskimi i koreańskimi rzadko pojawiają się w filmach i serialach, więc jeśli ktoś lubi taką formułę - to polecam "7seeds", mi niespecjalnie przypadło to do gustu, ale w sumie - obejrzałem 1 sezon do końca, więc nie jest źle: stabilne pięć gwiazdek się należy. Jutro (26.03.2020) premiera sezonu 2 - mam nadzieję na zwyżkę poziomu.

ocenił(a) serial na 6
drawn

Sezon 2 całkiem przyjemny, bohaterowie mniej denerwujący - może wpływ miał na to ich rozwój wpisany w scenariusz, a może to ja się do nich przyzwyczaiłem i stałem się bardziej tolerancyjny? Podnoszę ocenę z 5 na 6 :) Trzeci sezon na pewno obejrzę, jeśli się pojawi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones