PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=793743}

9-1-1

7,8 3 582
oceny
7,8 10 1 3582
9 1 1
powrót do forum serialu 9-1-1

Angela Bassett

ocenił(a) serial na 7

kurcze 59 lat ,a nadal piękna kobieta

romek_krakow

Ona ma 59 ?! Ja tak na oko myślałem to z 20 mniej

romek_krakow

Dawałam jej max 45! Wygląda rewelacyjnie!

romek_krakow

fenomenalna!

romek_krakow

Czeka ją pewno taki los :D
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_0x7LGsS6olqzNNRQCTwIr31KSe4ThJOH.jpg

romek_krakow

To prawda. Jest świetna i piękna do tego! W życiu bym nie pomyślała, że ma tyle lat. :O

romek_krakow

Z daleka jak by nie patrzył, to może i piękna :D

ocenił(a) serial na 2
romek_krakow

Szkoda tylko, że to najbardziej irytująca postać tego serialu.

ocenił(a) serial na 9
Adam1Kluska

Chyba żartujesz. Może na samym poczatku. Mi wgl tam nie pasowała. Teraz jedna z moich ulubionych postaci.

ocenił(a) serial na 2
alice17

Każdy ma prawo do swojego zdania.

ocenił(a) serial na 10
romek_krakow

Dopiero zainteresowałem się tym serialem - wcześniej Chicago Fire, czy serial Rekrut. Jak na razie mój ulubiony odcinek to 1x6 (Season 1, Episode 6, aired February 7, 2018), chociaż wszystkie mają dobry poziom z pierwszego sezonu. Jednak szósty odcinek porywa, sam klimat walentynek wciąga - może nie mam zdania co do tego dnia, ale lubię filmy o tej tematyce, oraz nawiązania do tego święta w serialach. Dla zainteresowanych, w tym odcinku zagrał aktor JON SNOW (gdyby ktoś nie wiedział JON SNOW to postać z serialu GRA O TRON), co mnie rozbawiło. Zagrał bodajże kelnera, który wykonał rękoczyn Heimlicha (mogę się mylić, na pewno zagrał kelnera w tym odcinku tylko nie wiem którego - zakładam że chodzi o tego, gdyż nie wymieniliby go w napisach końcowych). Kurczę właśnie przez przypadek zobaczyłem spoiler z drugiego sezonu i wiem jaki wątek będzie miał Buck. To znaczy, że nie ułoży mu się z operatorką, szkoda. Żałuje, że napisałem ten komentarz xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones