PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479108}

90210

7,0 40 030
ocen
7,0 10 1 40030
90210
powrót do forum serialu 90210

Przedział wiekowy

ocenił(a) serial na 10

Ciekawa jestem, ile lat macie;D tzn przeciętnie fan/widz tego serialu:)

ocenił(a) serial na 10
anette17

Ja mam 18 :) i mimo tego, że niektóre wątki wydają mi się banalne albo nierealne to z przyjemnością oglądam serial i dobrze mi się kojarzy :D

ocenił(a) serial na 7
o_l_u_s_k_a

Ja mam 16 ale serial jest czadowski ;))

ocenił(a) serial na 10
o_l_u_s_k_a

ja mam 20 lat a mój facet 29, oboje bardzo lubimy ten serial (mój ulubiony). nie mogę się już doczekać kiedy znowu ruszy :D

ocenił(a) serial na 8
anette17

ja mam 15 lat, moja siostra, ktora ma 25 lat rowniez oglada ten film. dla nas jest super :)

ocenił(a) serial na 10
db2

Ja mam za 16 lat, a mojej siostrze, z którą oglądam ten serial skoczyła już 20 :D

ocenił(a) serial na 7
anette17

A ja mam 19 ;)
Szczerze mówiąc oglądam ten serial głównie dlatego, że traktuję go jako najlepsze "odmóżdżenie" po ciężkim tygodniu :P Chociaż poniekąd już się w fabułę wciągnęłam...

ocenił(a) serial na 7
Lometari

21 :) ej nie sądzicie, że Ethan wyprzystojniał?? Fajny jest :D coś mi się zdaję, że będzie podrywał Silver :)

sara137_2

Ja mam 20 lat, jestem stara i uwielbiam ten serial :) lubię produkcje w klimacie liceum, młodych pięknych dziewczyn i zabójczych facetów ;d a ethan mniam mniam :D Pozatym Silver jest zajęta a Ethaan jest z Annie ;D <3 90210 <3

ocenił(a) serial na 7
anette17

SPOILER


przecież Ethan i Annie nie są razem. Zerwali kilka odcinków temu :D

ocenił(a) serial na 10
sara137_2

Ja mam 14, rocznikowo 15 (w lipcu będzie).

ocenił(a) serial na 10
Rabiosus_Girl

Ja mam 24. Wstyd się przyznać że jestem aż tak stara a oglądam ten serial.hehe Żartuje. Gdybym oglądała Hannah Montana i przyznała się do tego wtedy ludzie padliby ze śmiechu, ale nie oglądam a może jednak skuszę się na wersje kinową.hehe!!!

Rosaura

Nie jesteś sama ;) Też mam 24,a zaraziła mnie nim kumpela,która ma już 25.
Pozdrówki dla wszystkich:*

pikolinia

16;) Ale ten serial jest głupawy xD

ocenił(a) serial na 10
sara137_2

ja rocznikowo mam 19 lat ;)


kolejny spoiler



Ethan całował się z Silver i powiedział jej, że chce być kimś więcej niż jej przyjacielem

ocenił(a) serial na 6
anette17

a ja mam 2 dzieci :D więc Wam nie napisze ile mam lat :D, ale oglądam również... Tyle, że ze względu na "stare" postacie bardziej niż nowe...

Serial jest strasznie nierówny, są fajne i bardzo kiepskie odcinki.. A z młodych to główna bohaterka jest do bani! Za to Silver i Adriana są w porządku (zwłaszcza ta 2a sie wyrobiła).

anette17

16.


uwielbiam ten serial <33



ocenił(a) serial na 8
anette17

Ja mam 19 i bardzo lubię ten serial i zgadzam się z tym,że jest to najlepszy sposób na zresetowanie się po ciężkim tygodniu... :)

ocenił(a) serial na 5
obawa

Wychodzi na to, że jestem najmłodsza, bo mam 13;DDDD Ale serial jest świetny;DDD

ocenił(a) serial na 8
anette17

ja mam 22 i uważam, że ten serial jest lekki i przyjemny do oglądania :D

ocenił(a) serial na 10
noa_4

a ja mam 15 , wiem, młoda jestem . xd
ale uwielbiam ten serial . ;> jak świetny .!

ocenił(a) serial na 10
anette17

ja tez mam 24 lata i ogladam ten serial , bo w końcu dla młodzieży jest :) oglądam teraz "pogode na miłośc" , lece po kolei wszystkie sezony, super serial!

ocenił(a) serial na 9
marta24_filmaniak

ja mam 25 i oglądam go razem z moim chłopakiem :) jemu też się podoba. Wcześniej oglądaliśmy The O.C. - super serial też taki młodzieżowy - więc zachęcam na pewno się wciągniecie po pierwszych odcinkach a jest sporo sezonów- chyba 6 :)

ocenił(a) serial na 9
anette17

A ja podobnie jak koleżanka 14, rocznikiem 15 (w lipcu) ;P
Uwielbiam ten serial. Ja to naprawdę mam nosa do dobrych serialów (I filmów). Heh, na początku 'zainteresowałam się' aktorką Shenae Grimes. Głównie dzięki roli w serialu "Degrassi" (gorąco polecam ;p) Później zobaczyłam nową rólkę w jej filmografi - 90210. Tamtego "Beverly Hills 90210" nie oglądałam prawie wcale. Chociaż grała tam Shannen Doherty, a ją z kolei lubiłam za rolę w "Czarodziejkach". I jak się dowiedziałam że to nowe 90210 będzie na FOXlife ;D Zaaaaaciesz ;]
Oglądam, uwielbiam, kocham <3. Tylko tak ostatnio coś po jednym z odcinków stwierdziłam że ten serial strasznie miesza w głowie. Ale szczegół. :P A i okazało się że Shenae nie jest taką dobrą aktorką.. ;/

Tak, Ithan jest ładny. Nie mój typ, ale te oczy.Uśmiech. I sympatyczny ;p
Ozzie był piękny ;] No i Lian ;] (niewiem czy dobrze napisałam).

A tak w ogóle gdzieś coś przeczytałam że niby Lian z Annie ;> ?

90210_xD

wow. moja historia była prawie taka sama. obejrzałam jeden odcinek 'Degrassi' i Shenae Grimes mi się spodobała. wydaje się fajną aktorką. potem zaczęłam oglądać '90210'. zupełnie przypadkiem. po prostu włączyłam FOXlife i natrafiłam akurat na 3 odcinek. potem mnie wciągnęło. nie jest to może wybitne, ale całkiem fajne. aha, mam 15 lat.

pees. również lubię Ethana, a wszystkie moje koleżanki twierdzą, że jest okropny. podobał mi się też TJ.

ocenił(a) serial na 9
kreszendo

TJ z Degrassi? A mi się nie podobał. Na początku podobał mi się Marco ;P Ale to na samym początku jak wstąpił do obsady. A no i Peter ;D
A właśnie, ja też myślałam że Shenae Grimes jest fajna. Miałam ją w ulubionych osobach na profilu na filmwebie. Ale się dowiedziałam że ćpa i już jej nie lubię.

ocenił(a) serial na 8
90210_xD

Ćpa?!



no Liam jest bardzo przystojny :) Fajny , milutki jest Dixon ;p.
z dziewczyn to najbradziej lubię Silver. A Ada też jest ok.
Annie .. jakoś staro wygląda i nie jest aż taką bardzo dobrą aktorką. W ogóle to wszyscy tam jakoś dzwonie ukazują zdziwnie .. sądzę, że wystarczy tylko otworzyć szeroko buzię? ;p

db2

ja mam 15 lat. lubie ten serial, ale przeszkadza mi to ze nikt z nich nie wyglada na 16 lat, a juz szczegolnie chlopcy.

a co do cpania sheane to tez o tym slyszalam. ale nie wiem na pewno.

ocenił(a) serial na 10
anette17

Ja mam 14 XDD Ciut chyba za młoda jestem, ale nic na to nie poradzę, że ten serial jest taki wciągający XD. Najbardziej lubię Silver, za Annie również nie przepadam. Sheane (czy jak jej tam) nie powala grą aktorską na kolana. Ale ja nie znam się jakoś na aktorstwie wybitnie więc mi to nie przeszkadza :). Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 7
anette17

18 lat;)

ocenił(a) serial na 9
anette17

Ja mam 15 lat i również podoba mi się ten serial chodź uważam, że "Plotkara" jest jednak ciekawsza.
Co do Annie to strasznie mnie denerwuje. Sposób w jaki gra jest okropnie irytujący...

ocenił(a) serial na 8
Madziiucha

plotkara :) chetnie bym to tez ogladnela, ale poki co nie mam jak...trzeba by bylo sciagnac caly serial ;/ no chyba, ze leci na jakims kanale???

ocenił(a) serial na 7
db2

Można obejrzeć w oryginale na stronie http://www.surfthechannel.com/ ;) Ja tam oglądam zarówno Plotkarę jak i 90210. Kwestia tylko przyzwyczajenia się do angielskiego w tle...

ocenił(a) serial na 7
anette17

16 :)
serial b. podobny do "dagrassi nowe pokolenie" :P

ocenił(a) serial na 8
anette17

wychodzi na to, że jestem najstarsza :D
28

ocenił(a) serial na 5
anette17

Ja też mam 28, a na serial skusiłam sie bo byłam fanką jego pierwowzoru z lat 90tych:) Miałam 14 lat i kochałam się w Dylanie:P

ocenił(a) serial na 8
kojoneczka

17 lat ;)

wie ktos ile 1 sezon ma odcinkow?

ocenił(a) serial na 10
tomorrow_can_wait

1 sezon ma 24 odcinki.

ocenił(a) serial na 5
Rosaura

18 ;-) Był już wcześniej taki temat ;p

ocenił(a) serial na 8
kojoneczka

heh, ja w Brandonie :D:D:D
________________________________






.

anette17

17 lat

ocenił(a) serial na 10
paula_l

16 ;DD

ocenił(a) serial na 9
goodgirlsgobad

ja mam 22 :D

anette17

Ja mam 18 lat, oglądam serial razem z przyjaciółkami (18 i 20) serial jest udanym remake'kiem z lat 90. Jeśli ktoś kto ma 25 lat i to ogląda to się nie dziwie, moze poprostu czuje się młody ;)) tak trzymac :)

Maitresse

Ja mam 25 lat. Wiadomo, że taka osoba czuję się młodo. A jak ma się czuć? przecież ludzie w tym wieku nie są starzy.

Yadira

17. (;

ocenił(a) serial na 10
antylopa_89

a ja mam 19 :) i sądze że ten serial jest dla każdego kto lubi tego typu seriale ;)

ocenił(a) serial na 9
Yadira

Ja np. nie wiem jak to jest mieć 25 lat ;p (Pewnie juz pisałam, mam 15.)
Ejj ale skoro aktorzy w podobnym wieku ((np. Jessica Stroup (Silver) i Dustin Milligan (Ethan)) chcą grać w takim typie seriali (no chociaż trochę scenariusz itp musi im się podobać, nie wierzę że to tylko dla kasy i lansu ;d;d) to znaczy że właśnie takie seriale jak 90210 muszą im się podobać ;] I 'czują się młodo'. ;] Nawet bardzo.. Skoro grają 16-latków.

ocenił(a) serial na 10
anette17

20, zaczęłam w wieku 17 oglądać :)

Tysia20993

Mam 18, jestem na drugim sezonie i jak na razie bardzo mi się podoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones