90210 (2008-2013)
90210: Sezon 1 90210 Sezon 1, Odcinek 15
Odcinek 90210 (2008-2013)

Help Me, Rhonda

8,9 847
ocen
8,9 10 1 847
90210
powrót do forum s1e15

odcinek 1x15

ocenił(a) serial na 10

Jakie wrażenie na was zrobił? bo mnie sie strasznie podobal :)) to bylo to na co czekalam w tym serialu :DDD i nastepny odcinek tez sie niezle zapowiada... :)

ocenił(a) serial na 5
o_l_u_s_k_a

Ja jeszcze nie oglądałam ;( Wczoraj nawet napisów nie mogłam znaleźć.. A ty oglądałaś z napisami czy bez ;)?

ocenił(a) serial na 10
o_l_u_s_k_a

z angielskimi bo polskich jeszcze wlasnie nie bylo ;/

o_l_u_s_k_a

i do tej pory nie ma :/

ocenił(a) serial na 5
oluskaa

chyba oglądnę po angielsku, bo mnie ciekawi ^^ w sumie na razie i tak nie mam czasu, ale na kolejny odcinek 90210 chętnie zarwę noc ;D

ocenił(a) serial na 7
pietrusia

macie napisy

o_l_u_s_k_a

Uczciwie, pomimo mojej generalnej krytyki wobec całej produkcji przyznam, że 1x16 odebrałem jako najciekawszy z dotychczasowych odcinków.

ocenił(a) serial na 6
o_l_u_s_k_a

mnie tez sie podobal:)
zwlaszcza sceny z sliver i dixonem:)))uwielbiam na nich patrzec
no i bylo duzo adrianny ktora jest poprostu fantastyczna, a to co zrobila na koncu wymagalo duzej odwagi:) widac ze ta ciaza ja zmienila:)))))

ocenił(a) serial na 5
gemma_92

Też uważam, że odcinek 16 był jednym z lepszych. chociaż zastanawia mnie fakt, kto zapłacił za kolację i pokój w hotelu gdzie spędzali walentynki Silver i Dixon? Hotel musiał być luksusowy i drogi, skoro przebywały tam gwiazdy. Silver mieszka z siostrą, a Kelly jest pedagogiem więc zapewne nie zarabia kokosów. Dixon też nie należy do najbogatszej rodziny w LA.

pietrusia

Dokładnie to samo i mnie zastanowiło, ale to nie pierwsza "tajemnica" twórców. Ciekawe też czemu 1x17 będzie dopiero 31 marca.

ocenił(a) serial na 5
Fabian_11

Jest kilka takich drobnych szczegółów, ale już się nie czepiam ;] Też się zastanawiam dlaczego tak późno będzie..

pietrusia

Bez większych zastanowień - serial ogólnie nie cieszy się takim powodzeniem, jakie przewidywano, stąd stosują zwyczajną metodę, aby przyciągnąć potencjalnego widza: kończą odcinek w taki sposób, by każdy zadawał sobie pytanie "...ale co dalej ?", a następnie każą czekać 1,5 miesiąca.

ocenił(a) serial na 5
Sickert

Mnie takie czekanie to tylko zniechęca..;/

pietrusia

Nikt nie powiedział, że ten chwyt marketingowy na każdego działa tak samo ;) Koniec końców i tak zasiądziesz przed kolejnym epizodem ;)

ocenił(a) serial na 5
Sickert

No fakt :) Tu przyznam Ci rację ;]

pietrusia

Zastanawia mnie tylko pewna rzecz. Do pewnego czasu występował trend na dwa tygodnie przerwy pomiędzy poszczególnymi odcinkami, teraz (co jest coraz bardziej zauważalne) pojawią się już miesięczne. Podniesienie popularności to jedno...no właśnie..pozostaje te "ale".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones