90210 (2008-2013)
90210: Sezon 2 90210 Sezon 2, Odcinek 13
Odcinek 90210 (2008-2013)

Rats and Heroes

8,8 734
oceny
8,8 10 1 734
90210
powrót do forum s2e13

jak na odcinek, na który czekaliśmy 3 miesiące.. to nie był najciekawszy.
co myślicie?
jedynie wątek Silver & Teddy/Dixon troche trzyma akcje serialu ale cała reszta straciła tupet po przerwie z - niestety- Liamem i Naomi na czele:(

ocenił(a) serial na 10
carnation

a gdzie go widziałas >?? są juz wogole napisy albo cos ??

ocenił(a) serial na 7
anusia140

Odcinek jest już dostępny na internecie ( na różnych stronkach ) trzeba tylko napisac 90210 s02e13 i wyskakuje ) ja powiem tak : Jak Annie na nauczy się w końcu grac to chyba przestanę oglądać ten serial !! Makabra ten cały wątek z Jasperem. Przyznałaby się i jakoś by ją odratowali, a nie zadaje się z tym czubem.

UWAGA NIE CZYTAJ JAK NIE OGLĄDAŁEŚ











Ciekawi mnie tylko co będzie z Navidem :D mam nadzieję, że nic złego z tego nie wyjdzie.

sara137_2

mogłabys podac link do strony gdzie mozna obejrzec go online (PL) ?:)

ocenił(a) serial na 8
inasequible

Mi się odcinek nie podobał.
Nudy, nudy, nudy!!!!
Wątek T/S/D mnie nie interesuje, więc właściwie nic ciekawego nie było. :/

ocenił(a) serial na 9
carnation

Jeżeli kogoś nie interesuje wątek Silver,Dixon to nie ma po co oglądać tego odcinka, zobaczymy też co stanie się z Kelly(czy znajdzie sobie boy'a) i Navidem, (poza tym można się było spodziewać całego tego przebiegu akcji z dragami ;) )

carnation

Hej ;) na czym leciał ten odcinek ? mogłby ktos podac stronke z linkiem do strony gdzie mozna obejrzec ten odcinek ale bez sciagania go ; ) ?

carnation

Wkurzył mnie motyw Adrianny i tej laski. Jak zrobią z niej lesbe to sie załamię. Czy ten wątek musi przewijać się w każdym serialu? Narkomanka przeistacza sie w homo. owned

Juszes

zrobia ;]

................................................................................ ...................................................................

użytkownik usunięty
Nephi

Jak nie lubiłam Dixona to teraz go nienawidzę mogliby by tą postać uśmiercić. Na samo patrzenie robi mi się nie dobrze. Mam nadzieję, że Silver nie będzie z nim i szybko się wyjaśni ta cała sytuacja silver dixon i teddy. Jeśli chodzi o Naomi i Liama to wolałabym aby był z Ivy choć bardzo lubię Naomi. Ale to tylko fikcyjne postacie.... zobaczymy w kolejnych odcinkach co będzie.

ocenił(a) serial na 6
carnation

otóż to, czekałam 3 miesiące i nie wiem na co ; / odcinek nudny, momentami chciałam to po prostu wyłączyć. Wkurza mnie motyw homo, faktycznie spotyka się go często - Marissa - the o.c. itp. Mam dość trójkątów miłosnych, ileż można, a co gorsza pojawi się nowy Liam - Naomi - i ten babochłop. Dramat, odnosze wrażenie, ze serial coś stracił.

ocenił(a) serial na 6
carnation

odcinek taki sobie

zal mi annie, niezle sie wpakowala
szkoda ze scenarzysci woleli pojsc w ta strone, ze jasper to psychol na maksa i ze bedzie szantażowal annie zeby z nim byla, szkoda bo mogli z nich zrobic troche taka nietypowa pare

wkurza mnie watek silver-teddy-dixon, dixon jest glupi jesli mysli ze silver nie dowie sie prawdy, a silver ze woli teddiego

navid z tymi narkotykami to sam sie prosil, mimo ze baaaardzo go lubie, to dobrze mu tak-NIE POWINNIEN NIKOMU PODKLADAC DARGOW

gemma_92

no szczerze sie zawiodłam ale i tak zle nie bylo poprostu ok. a z nasvidem to go rozumiem bo chcial gdac nauczke (sprzedwal przeciez narkotyki ade i pewnie tez by skrzywdzil amy), ale troche zle sie do tego zabral przeciez to diler wie jak sie z nimi obchodzic zeby nie bylo na niego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones