90210 (2008-2013)
90210: Sezon 2 90210 sezon 2, odcinek 2
odcinek 90210 (2008-2013)

To Sext or not to Sext

8,8 824
oceny
8,8 10 1 824
90210
powrót do forum s2e2

S02E02

ocenił(a) serial na 10

Macie już napisy nawet angielskie do tego odc?szukamszukam i nie mogę znaleźć...

ocenił(a) serial na 10
mary24a

Obejrzałam bez, fajny odcinek, chociaż pierwszy był lepszy. Jak to bywa u 90210 są lepsze i gorsze episody;)

ocenił(a) serial na 4
mary24a

Ja mam napisy angielskie. Są dostępne na każdej stronie z napisami :) Cierpliwie czekam na polskie.

mary24a

ja też poszukuję napisów w języku angielskim

mary24a

SPOILER
też zobaczyłam bez napisów.
i wow,naprawde myślałam(i miałam nadzieję),że Naomi tego nie zrobi. Ciekawe kiedy w końcu z serialu odejdzie Jen. Mam jej dość, nic sie nie może ułożyć przez nia

ocenił(a) serial na 10
mary24a

Ja też nie mogę znaleźć...
Hej 'misiaczek37'... skąd je masz bo z tego co szukałam to na żadnej stronie jeszcze nie ma...
Jak ktoś ma ang napisy to niech da znać!! błagam:))

ocenił(a) serial na 9
o_l_u_s_k_a

Ja też nie mogę znaleźć ...
Jakby ktoś miał, to niech wrzuci!!!!!
;*

ocenił(a) serial na 8
mary24a

Ja również potrzebuję linku do angielskich napisów. Kto wie, jak dziś będę miała chwile to może przetłumacze, bo na napiprojekt dziś jeszcze nie ma. ; )

mary24a

Angielskie napisy na stroni:
http://www.allsubs.org/napisy/szukaj-napisy/90210+S02E02+en/

ocenił(a) serial na 4
kociara

Napisy również na napisy24.pl. Strasznie późno .... Dziewczyny przepraszam, że nie odpisywałam ale mi się wątki pomyliły z innym serialem:) Napisy mam dopiero dziś.

ocenił(a) serial na 8
misiaczek37

O, dziękuję za informację ; )
Czyli są jak na razie tylko po angielsku? Więc warto tłumaczyć?

ocenił(a) serial na 4
xlullaby

Tak po angielsku. Oczywiście widziałam wersję nawet arabską :) Warto tłumaczyć. Dlatego jeśli któraś z was by mogła to byłabym wdzięczna :)

ocenił(a) serial na 8
kociara

Z tego co zobaczyłam po pobraniu to są to napisy do Beverly Hills 90210, a nie do 90210. ; )

ocenił(a) serial na 4
xlullaby

Na napisy.24 są do 90210 - sprawdzone :) pozdrówka.

ocenił(a) serial na 8
misiaczek37

To o bh było do poprzedniego linku. Pobrałam z napisy24 i jestem w trakcie tłumaczenia. Nie wiem czy cos z tego wyjdzie, bo nigdy nie tłumaczyłam ;)

xlullaby

Czekamy z niecierpliwością, daj znać jak przetłumaczysz :))

ocenił(a) serial na 10
mary24a

Ooooo :D bosko!:D dzięki :))

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))<zakrótki>

mary24a

są już polskie napisy!! na polskiej stronie serialu! 90210.prv.pl!! Tam co tydzień znajdziecie napisy.

ocenił(a) serial na 8
mala_n

O. A ja tłumaczyłam. Trudno, następnym razem ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones