90210 (2008-2013)
90210: Sezon 2 90210 Sezon 2, Odcinek 5
Odcinek 90210 (2008-2013)

Environmental Hazards

8,8 788
ocen
8,8 10 1 788
90210
powrót do forum s2e5

Odc. 02x05

ocenił(a) serial na 6

Jak wrażenia po odcinku ? ;)














MiLusSia

uważam że adriana bardzo źle robi .. pozwalając sobie na takie coś. Liam ..
mam nadzieje że udowodni naomi z kim spał

ocenił(a) serial na 5
w798

Ade zachowała się strasznie w stosunku do Navida...;/ W końcu to N trwał przy niej w najbardziej kryzysowej sytuacji dla niej, a ona tak mu się odpłaca. Jeśli już chce to niech zerwie z N i pójdzie do Tedziaka..

Szkoda, że Liam skasował nagranie.;/ To był niezbity dowód na winę Jen. Mógł przynajmniej udowodnić Naomi, że jej siostra to świnia.

ocenił(a) serial na 8
pietrusia

Z tego co mi wiadomo to Adrianna zerwie z Navidem i zacznie sie spotykac z Tedem. I to juz w nastepnym odcinku.

ocenił(a) serial na 5
lorena69

Właśnie też to słyszałam i strasznie jestem z tego niezadowolona. Dla mnie Ade z Navidem byli parą w stylu Donny i Davida. Forever. A teraz jak ich rozłączą to jakoś tak dziwnie..

pietrusia

Zerwie z Navid'em? Co jak co, ale dla Teddy'ego? No dajcie spokój ;/ Czy to tylko mnie on tak irytuje?

ocenił(a) serial na 8
Speak_

Jednak mam nadzieje, ze szybko tego pozaluje. A nowy odcinek juz jutro, poki co mozna obejrzec promo na youtubie.

ocenił(a) serial na 6
Speak_

mnie tez on strasznie wkurza
navid nie tylko jest sympatyczniejszy , fajnieszy ale i o wiele wiele przystojniejszy, ja licze ze ten caly teddy niedlugo zniknie, bo kompletnie do tego serialu nie pasuje, wyglada starzej niz Ryan!!! i ma masakrycznie irytujacy glos
poza tym nie rozumiem czemu Ade nagle zapragnela z nim byc, o ile mi wiadomo to przed Navidem miala mase chlopakow i spala z kim popadnie, wiec jakos watpie ze i w teddym sie jakos specjanie kochala, poprostu byl, przyjaznili sie i spali ze soba i dla czegos takiego rzuca navida!? faceta ktory CHCIAL SIE Z NIA OZENIC!!

ocenił(a) serial na 8
MiLusSia

Osobiście uważam że seria 2 jest dużo gorsza od 1. Wszystko jest strasznie pogmatwane i nie można skupić się na jednej rzeczy.

Co do odcinka. To Ade zachowuję się okropnie, a Liam... mam nadzieję że sie przełamie i powie że spał z jej siostrą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones