90210 (2008-2013)
90210: Sezon 3 90210 Sezon 3, Odcinek 17
Odcinek 90210 (2008-2013)

Blue Naomi

8,9 715
ocen
8,9 10 1 715
90210
powrót do forum s3e17

Niezły odcinek! Co o nim myslicie?
Ade to niezle rozegrała i Annie z Liamem zniszczyli Emily wkońcu ;D

ocenił(a) serial na 8
fankaOTH

Skąd pobrałaś odcinek:)?

ocenił(a) serial na 9
hammon

jest już na No odc nawet ciekawy biedna Naomi w tym stroju Avatara xDDSzkoda , że spodobał się jej Max a nie ktoś inny ale tak ogólnie to śmieszna historia;(( nCo do Emily Wresz jej nie Ma

ocenił(a) serial na 9
manka122

jest na iitv ;)

ocenił(a) serial na 8
manka122

Nareszcie koniec Emily, nie mogłam znieść jej głosu, strasznie irytujący ;). Jeżeli chodzi o Ade to znacznie wole tą z 1 /2 sezonu. Teraz stała się taka próżna, ciekawe co będzie dalej z Silver bo zapewne na tym się nie skończy.

ocenił(a) serial na 6
hammon

co do odcinka. to zwykle nie przepadam za nią ale w tym odcinku wyjątkowo mi się spodobała, szczególnie wtedy gdy emili sie pakowała (pod sam koniec tej sceny). Naomi okropnie wyglądała w stroju z avatara, żal mi jej było :P Trochę nudzi mnie już wątek Ivy, tzn fajny jest ten koleś, ale szkoda ze sie odizolowała od starych znajomych. A najbardziej podobała mi się końcowa scena z Ade i Silver, choć myślałam ze Ade to dłużej pociągnie i dopiero w kolejnym odcinku silver się przyzna. Już nie moge się doczekać 18 odcinka :)

biedraczek_2

najgorsze, że na następny odcinek trzeba czekac prawie całe 2 miechy;/;/ do dupy..

ocenił(a) serial na 10
fankaOTH

wszyscy już widziel pół nagą Silver,bo w 1 sezonie nagrała film ze sabą i Dixonem więc nie ma się czym przejmować :]

ocenił(a) serial na 6
marti123

ale czemu tak zrobili, ze 18 kwietnia jest dopiero kolejny odcinek??

ocenił(a) serial na 10
biedraczek_2

Pewnie znowu przerwa tak jak po 11 odcinku z Plotkarą jest tak samo, też dopiero w kwietniu.

ocenił(a) serial na 10
fankaOTH

Ja jestem świeżo po obejrzeniu odcinka. Fajnie że w końcu Annie zdemaskowała Emily ale spodziewałam się większych fajerwerków. Ten chłopak Ivy jest fajny, dobrze że jej przemówił do rozsądku. Naomi w tym stroju wyglądała zabójczo, wątek jest ciekawy ale mi się nie podoba jakoś mnie drażni. Ade przechodzi samą siebie, myślałam że tylko Naomi jest mściwa do tego stopnia(też wysłała nagie zdjęcia Annie) a mi się wydaje że ro dopiero początek jej zemsty.

andzialesiuk

no Ade moim zdaniem przesadziła. Zawdzięcza ogromnie dużo Navidowi a to że ją w końcu zostawił to jest tylko i wyłącznie jej wina bo się zmieniła. DObrze wiemy jak Navid za nią szalał, może być tylko sobie wdzieczna. A co do Silever to mam nadzieję że się odegra pożadnie na Ade chociaż pewnie nie szybko bo nie będzie jej chciała na złość zorbić. Wątek Emily jak ją wykopali mistrzostwo. Annie i Liam górą. DObrze jej tak . Ej a serio z tym 18 kwietnia? Czemu tak długo trzebba będzie czekać?

ocenił(a) serial na 10
julka_1992_

Mam nadzieję, że to początek zemsty Ade, oby zrobili z tego ciekawy wątek. Silver i tak nie ma nic do ukrycia pod bluzką :) Ale ostatnio coraz lepiej wygląda na twarzy, lepsza fryzura, fajnie wymalowana.

ocenił(a) serial na 8
andzialesiuk

a ja czekałam aż w złości Emily rzuci sie na Annie.a tu niccccc po prostu sie spakowala i wyjechala.Ade do dzieła!!!pokaż Silver że to nie ładnie spać z chłopakiem przyjaciółki!!Naomii-jedyne co podobalo mi sie w jej stroju avatarka to oczyska!!!a ten jej koles nie jest taki straszny.

ocenił(a) serial na 10
issa1900

Ja też się spodziewałam czegoś mocnego jeżeli chodzi o Emily jakiejś kłótni bójki i wyzywania a Ona grzecznie spakowała manatki i wyjechała(?) mi się kiedyś podobał wątek Ade i Navida, taka wzorowa para, On w niej przez 2 sezony był zabójczo zakochany(chciałam mieć takiego chłopaka)

ocenił(a) serial na 6
andzialesiuk

jeśli któraś z was widziała zwiastun do 18 odcinka to co to za panienka w białej sukience, co się rzuca na silver i wpadają do basenu?

ocenił(a) serial na 10
biedraczek_2

To chyba była Ade

fankaOTH

dokładnie;) odrazu wiedziałam co jest grane i kto tu jest lepszą aktorką ;) ogólnie odcinek rewelacyjny

ocenił(a) serial na 8
ana_lucia_cortez

ejj gdzie widzialyscie zwiatun 18 odc?ajcie adres:)

issa1900

a wiecie jak sie nazywa Max w rzeczywistości?

ocenił(a) serial na 10
grazka661

Josh Zuckerman

ocenił(a) serial na 10
issa1900

Na youtubie albo na oficjalniej stronie 90210 na CW

fankaOTH

bardzo dobrze, że już koniec z Emily.. a w każdym razie, że została zdemaskowana.
nie za bardzo przepadałam za Ivy, ale teraz to już porażka była. mam nadzieję, że dzięki wyznaniu Raja (?) jakoś się uporządkuje.
Ade jest sama sobie winna, że Navid ją zostawił. niby ją rozumiem, że chce się zemścić na przyjaciółce, że ta świrowała z jej chłopakiem, ale to że Navid przestał ją kochać i że ją zdradził jest tylko jej winą.
mi się podoba wątek Naomi i Maxa.. ^^ tylko szkoda, że będę się ukrywać. ;p
o dziwo, brakowało mi Teddego.. no i chciałabym, żeby jakąś dziewczynę dla Dixona znaleźli..
ktoś wie co za piosenka leciała, gdy Raj mówił Ivy, że jest chory ? znam tę piosenkę, ale nie mogę sobie przypomnieć ani autora ani tytuły. z góry dzięki :(

ocenił(a) serial na 10
qnda_2

Jeśli chodzi o to promo nowego odcinka to lepiej obejrzyjcie na CW bo jest bardziej rozbudowane i jest kilka scen których na youtubie nie ma. Silver i Navid już się chyba bie będą ukrywać i widać że Silver też ma charakterek i potrafi odpowiedzieć Ade za to co zrobiła.

ocenił(a) serial na 9
andzialesiuk

Kto wie jak się nazywa aktor który gra w imieniu "Raj"?

ocenił(a) serial na 9
Bronkar

ok znalazłam tego aktora, ma na imię aktor Manish Dayal.

ocenił(a) serial na 6
qnda_2

Ta piosenka to Jose Gonzales - Heartbeats

użytkownik usunięty
fankaOTH

też się cieszę, że w końcu wykopano Emily. swoją drogą smutne, jak przyjaciółki Annie łatwo dały się zwieść... ;/ Adrianna jest durna. o.O teraz totalnie zostanie sama moim zdaniem. zastanawiam się, czy jej postać nie zniknie z serialu... jak myślicie?

ocenił(a) serial na 7

Mysle, ze mimo wszystko nie zniknie z serialu. Ona jeszcze tam namiesza! Nie przepadam za nią.. Mam nadzieje, ze Naomi i Annie staną teraz po stronie Silver a nie Ade;) no i mam nadzieje tez, ze Silver wymysli cos, zeby zemscic sie;) chociaz pewnie nie, bo ona nie jest taka msciwa.;)

ocenił(a) serial na 7
skla

Rola Ade jest dla mnie skończona . 1 i 2 sezon ok, ale ten? Koszmar. Zrobiła się tandetna i próżna. Zachowywała się tak jakby świat poza sławą nie istniał. Zapomniała o przyjaciołach, których potrzebowała tylko gdy miała problem.Ni potrafiła wysłuchać innych bo jej problemy zawodowe były na pierwszym miejscu. Incydent z Silver był po prostu żałosny. Zachowała się jak gówniara która mści się na osobie którą nazywała przyjaciółką?Okej, rozumiem Naomi zrobiła to samo Annie, tylko że one nie były jeszcze wtedy prawdziwymi przyjaciółkami.. Sława zawładnęła jej całym ciałem, duszą jak i sumieniem, niestety.. A po za tym nawet z własnym chłopakiem się dogadać nie mogła i go olewała, więc nie dziwić się mu że jego uczucie do niej się wypaliło.

Teraz co do Silver. Uważam, że aż tak strasznie się tym zdjęciem nie przejmie, w końcu nakręciła i opublikowała film jak z Dixonem się kochają - ; co jest chyba gorsze.

Naomi. Wątek z Maxem jest fajny. Polubiłam to, jak się przy nim zachowuje. Że się zmienia i zaczyna rozumieć ludzi innej partii. A co do zajścia między Silver i Ade, myślę że będzie po stronie Silver i zacznie Ade porównywać do tego jak kiedyś się ona sama zachowywała wobec swoich przyjaciół.

Annie.. Jestem wdzięczna wszystkim pracującym przy tym filmie, za to że w końcu jest z Liamem i żyją w zgodzie. Gdy tylko odcinek się zaczął wiedziałam, że będzie jakaś intryga typu Annie, Liam i Emily. Byłam przekonana, że Liam nie zachował by aż tak zimnej krwi, gdyby jakaś kuzynka jego dziewczyny przyszła półnaga do niego. Wątek z Emily, myślałam że trochę lepiej to się rozegra z większym halo, no ale cóż. Ale z drugiej strony to dobrze że Annie nie chciała robić jakiegoś szoł z tego że ona ma rację, tylko najbliższych o tym poinformowała.. Także ma u mnie plusa za ciche rozegranie.

Dixon dla mnie jego postać się trochę zepsuła, nie wiem czemu ale mam wrażenie że nie jest to już ten sam murzynek który racjonalnie zawsze myśli, ma wszystko poukładane. Wątek z Evy ? żenująco to zakończyli. Mówił że ja kocha że to że siamto, a tak naprawdę to nawet nie chciał z nią spokojnie porozmawiać i tego wyjaśnić. Mieli być przyjaciółmi? Jakoś nie zauważyłam żeby tak było.

Teddy. Szkoda, że w tym odcinku nic o nim nie było. Nie jest to już ten sam chłopak co na początku. No ale pogodziłam się już tym że jest gejem.

Ogólnie, liczę że w kolejnym odcinku, na który musimy czekać kupę czasu będzie więcej bliskości przyjaciół. Co jak co, ale myślę, że w poprzednich sezonach było więcej ich wspólnych spotkań. A teraz są to jednostki. Dwie, trzy osoby góra.. Chciałabym żeby wszystko spotkali się jak przyjaciele w grupie. A nie pojedynczo.
W sumie może też dlatego Beverly Hills, 90210 było dla mnie trochę lepsze. Tam bardzo często można było zobaczyć prawdziwą przyjaźń, jaką tworzyli..

ocenił(a) serial na 10
skla

Obejrzyj promo 18 odcinka na CW to się zdziwisz.

andzialesiuk

oglądałam promo 18,
wywnioskowalam, że Silver zemści się na Ade - z tym solarium.
A Ade wrzuci Silver do basenu, w sumie to obydwie w nim wylądują..
Uwielbiam ten serial, ale zgadzam się z cdominika07 - jest za mało spotkać przyjaciół.
Dixon- powinien mieć jakąś dziewczynę.
Ade- moze na jakiś czas po tym wszystkim z Silver zniknie
Annie-cieszę się , że jest z Liamem już tak ''normalnie''
Teddy-fajnie by było, jakby jakiegoś chłopaka miał, i przebywali by w otoczeniu przyjaciół.
Naomi-coś mi się wydaję, że z tym kujonkiem stworzą ciekawą parę i może dzięki niemu dostanie się do tego collegu.
Ivy- chcę aby była z tym chłopakiem, dzięki niemu zrozumie, że trzeba cieszyć się z życia, i z niego korzystać, ale żeby nie zaniedbywała nauki - wiele ich łączy.Ogólnie podziwiam ją, jest gdzieś tam w głębi troszkę chłopczycą, ale w pozytywnym znaczeniu ")

ocenił(a) serial na 10
skla

Jestem ciekawa po której stronie staną Naomi i Annie, na pewno będą przeciwko zdradzie i będą oburzone, a z drugiej strony mogą wreszcie ostro powiedzieć Ade jaka się stała i że przyczyniła się do zburzenia związku z Navidem. W tym całym szałasie tak poważnie mówiła o tym, że oddała dziecko i jak jej z tym źle, potem dalej świrowała. Mam nadzieje, że wreszcie zakończą wątek głupiutkiej Adriany z jej dziwnymi minami oraz głosikiem i przywrócą normalną Ade. Miałam dość jak przebywała z tą dziwną blondyną i jej zdziwaczałymi znajomymi i tylko telefon w ręce i przejmowanie się bzurkami "twitterowymi" itp. Ciekawi mnie również czy Silver się załamie i zrobi coś nierozsądnego, w I sezonie trochę świrowała i może jej to wrócić.

ocenił(a) serial na 10
fankaOTH

oczy Naomi najlepsze ever!!!!

ocenił(a) serial na 8
fankaOTH

odcinek bardzo dobry. ;)
Naomi starająca się zaimponować Maxowi - bardzo fajne. I fajnie, że wreszcie znalazła kogoś porządnego. ;) Na prawdę podoba mi się ten związek i mam nadzieję, że przetrwa on w miarę długo...
Szkoda mi strasznie Ivy, lubiłam jak była z Dixonem, ale z Raj jeszcze bardziej do niej pasuje i tak ładnie razem wyglądają, a tu takie nieszczęście.. Ciekawe co teraz będzie dalej.
Na początku mi było strasznie żal Anie, że Liam ją wystawił, bo ja ją lubię, ale na szczęście okazało się że to wszystko było zaplanowane. ;) Dobrze to ukartowali i nareszcie pozbyli się tej Emily - strasznie ona działała mi na nerwy... Szkoda tylko trochę, że Naomi się na niej bardziej nie zemści przez to, że wyjeżdża...
A Silver dobrze, że się wreszcie przyznała. Szkoda mi jej przez to zdjęcie co rozesłała Adrianna, ale to co widać w promo następnego odcinka jest świetne, akcja się rozgrzeje. ;)

urszulankaa

Mnie się zdaję, że Silver jest twardą osobą, zawsze była dobra dla przyjaciół i po pierwsze przyjmie ten cios , nie będzie się ukrywać, powie wszystkim za co i dlaczego, a wszyscy przyjaciele staną po jej stronie.
Chyba, że będzie kolejny wątek zły przeciw dobremu (Ade przeciw Silver), później wszyscy przeciwko dobremu (wszyscy przeciw Silver), a na końcu wszyscy z dobrym.. (jak było w przypadku teraz Annie, wczęsniej Annie ... nuda....
Navid mimo wszystko dobrze Dixona potraktował.
Lubię ten serial, ale ogólnie nie mają już czego wymyślać, jak to w serialach... Ivy - nuda, Teddy - nuda)a reszta się ciągnie mota itd itp

ocenił(a) serial na 7
Indra_5

gdzie mogę znaleźć napisy?naprawde nigdzie nie moge znaleźć

emileczka0110

na napiprojekt

ocenił(a) serial na 6
Indra_5

Naomi wyglądała prześlicznie na niebiesko xD Cieszę się, że jej się z Maxem układa ;D
Miałam nadzieję, że Ivy bardziej się rozluźni, bo wątek z Rajem dobry.
Cieszę się, że nie było Teddy'ego.
Szkoda mi Ade, tzn., jest taka płytka, i w ogóle. O wiele lepiej pasuje do opisu Maxa niż Naomi^^
Wierzyłąm w Liama i się na nim nie zawiodłam ;] Nie okazał się głupi i naiwny xD Jednak nie lubię go totalnie w związku z Annie, nie pasują mi do siebie, nie trawię tej pary nawet bardziej niż Navida i Silver.
Dixon zachował się trochę nieodpowiedzialnie w stosunki do Navida, który, bądź co bądź, zaufał mu.

ocenił(a) serial na 6
lubiepatrzecwgwiazdy

Ogólnie bardzo dobry odcinek. Podobał mi się.
Niestety moim zdaniem Adrianna jest w serialu już nie potrzebna. Zmieniła się z fajnej dziewczyny na pustą zawładniętą sławą gwiazdkę. Nie dziwię się Navidowi, że uczucie do niej zanikło z czasem. A Silver? Silver po prostu była dla niego przyjaciółką, a przecież przyjaźń w miłość się rodzi.;d
Naomi i Max? średnio, średnio. - ja dalej mam nadzieję na Naomi i Liama. ;d hah xD
A co do Emily ? ona mnie nie denerwowała. ;d a Annie i Liam dalej mi do siebie nie pasują.
Ostatnia scena ? powtórka z konfliktu Naomi i Annie. ;dd
ogólnie odcinek niezły. ;)

lubiepatrzecwgwiazdy

Czyli najprawdopodobniej wyjaśniła się sprawa ze SPOILER ślubem Ivi. Zrobią motyw jak w "Szkole uczuć" Rajowi nie pozostało wiele czasu, Ivi sie szaleńczo zakocha, wezmą ślub, spędzą wspaniałe lato, a w czwartym sezonie pewnie już go niestety nie bedzie :( ...
Słaby pomysł Ade, szkoda, wygląda mi na to, że stwierdzili, że zostało już za mało odcinków do końca sezonu żeby jakos mocno rozkręcic tą sprawe i skończy sie na jakiś dziecinnych przepychankach i wrzucaniu do basenu. Jestem po stronie Adrianny!
A Navid z odcinka na odcinek coraz bardziej żałosny, wielki boss z ferrari, kto by pomyślał? Pytam po raz kolejny: kim jesteś i co zrobiłeś z moim starym Navidem z sezonów 1/2?? :D

ocenił(a) serial na 10
madeleine_6

A mi się podobało to co Navid powiedział do Dixona. Bo on go zatrudnił więc Dixon powinien się wywiązywać z zadań jakie ma.

ocenił(a) serial na 6
fankaOTH

Mega odcinek :D Serial zrobił się rewelacyjny.

Primok

jaki Spoiler ze ślubem Ivy? (madeleine_6)
podajcie link ;>

ocenił(a) serial na 7
Primok

super odcinek ;)

rewelacyjnie rozegrali konflikt Annie i Emily - załatwiła ja na zero :P swietnie

Naomi w tym przebraniu... tylko oczy miała fajne :P a ten Max już zawsze będzie mi się kojarzył z tym świrem dusicielem z DH...

ocenił(a) serial na 10
fankaOTH

W kogo wolicie u boku Navida? Adrianne, czy Silver?

Ja chyba ostatnio wolę go z Silver. Adrianne uwielbiałam, ale teraz tak trochę spadła w moich notowaniach. A Silver w promo 18 odcinka? Świetna ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones