90210 (2008-2013)
90210: Sezon 5 90210 Sezon 5, Odcinek 1
Odcinek 90210 (2008-2013)

Til Death Do Us Part

8,3 538
ocen
8,3 10 1 538
90210
powrót do forum s5e1

Co sądzicie?
Jak dla mnie wymuszony, na siłę wzruszający. Myślałam, że będzie lepiej...
Na plus powrót Debbie. Reszta mocno tak sobie.

ocenił(a) serial na 7
smiles

Ja szczerze powiem ze ogladam to z braku laku...jak juz zaczelam to ciagne do konca...powiem tak jezeli ten facet co sie przespal z Adi w Las Vegas bedzie w dalszych odcinkach to bede ogladala chyba tylko dla niego...strasznie przystojny facet ktory wyglada jak prawdziwy meszczyzna a nie jak duzy chlopak (bo Navid, Teddy, Liam i Dixon wygladaja dla mnie tylko jak ladne chlopaki) a ten gosc jest strasznie sexy:):) to tyle...serdecznie pozdrawiam:)

ocenił(a) serial na 7
myszowatek81

Zgadzam się. Facet mega seksowny. Prawdziwy mężczyzna. Jak dla mnie odcinek całkiem spoko. Taki typowy dla 90210.

anooniim

Ja się zawiodłam ..pół odcinka poświęcona Dixonowi , który cudownie jako jedyny przeżył .....mimo że ten "tir" chyba ;dd uderzył z jego strony samochodu a więc powinien moim zdaniem najbardziej oberwać ....ogólnie to właśnie postaci Dixona najbardziej nie lubię.....płaczka Annie żałosna do bólu bo się zakochała w księdzu.....irytująca Adrianna , ale fakt ten facet co się spiknął z nią niesamowicie przystojny ...aa Naomi oczywiście nadal szalona ze swoim kujonkiem chyba oni jako jedyni ciągną jeszcze ten serial...bo ani Liam ani Silver ani Navid czy Teddy mnie już nie interesują....Szczerze powiedziawszy to liczyłam na więcej nowych aktorów..a tu praktycznie nic ;///

użytkownik usunięty
smiles

Uwielbiam Dixona, ale to jest paranoja, że on przeżył :P Tir tak perfidnie go uderzył, że nie powinien z tego wyjść cało. Cóż. 90210.

Ogółem do odcinka nic nie mam, ale mogli by mi oddać już Lannie, nie mam komu kibicować.
A! i wkurza mnie Silver. Z kim ona nie spała? Silver - Dixon, Teddy, Navid, teraz był jeszcze Liam. Co teraz dla niej wymyślą?
Lannie, oddajcie mi lannie! :D

ocenił(a) serial na 6

cóż Annie już lepsza od Silver pomimo, że była prostytutką, przejechała faceta ( właśnie przecież miało być wytłumaczone, że Annie nie potrąciła wujka Jaspera). Szkoda Annie dla Liama, Liam tak się stoczył, że go nie lubię ani Siver ani Liama. Z tego co czytałam to Annie ma być z Navidem? A Liam z Ade. Jeżeli tak zrobią to jeszcze o Ade zmienię zdanie. Będzie tak samo frywolna jak Silver. Przy nich to Annie wygląda na ułożoną dziewczynę i Naomi również. no cóż po serialu możemy być wszystkiego pewni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones