90210 (2008-2013)
90210: Sezon 5 90210 Sezon 5, Odcinek 2
Odcinek 90210 (2008-2013)

The Sea Change

8,3 503
oceny
8,3 10 1 503
90210
powrót do forum s5e2

s05e02

ocenił(a) serial na 10

Odcinek całkiem w porządku ;) .Jednak to już nie jest ten serial co na początku. Zaskakująca końcówka , ale wydaje mi się ,że Vanessa nie zginęła tylko będzie jeszcze bardziej szantażować Liama.

ocenił(a) serial na 8
anusia140

No ale watek dixona to porazka... juz w domu prawie zdrowy a ten kolnierz to nawet nie stara sie udawac ze ma sens... powinien byc ciasno scisniety bo z zalozenia ma stabilizowac szyje a on nrmalnie rusza glowa a kolnierz mu luzno lata no to sorry

anusia140

Mnie to troche rozbawiła końcówka. Że niby fale tak szybko zmyły człowieka z brzegu.? Bez przesady, mineło 5 sekund.. Albo scenarzyści są głupi albo zrobili takiego głupka z Liama.

ocenił(a) serial na 7
Request_

już jak wypadała to mi się śmiać chciało, było to tak sztucznie pokazane, że nie wierzę, Dixon to samo, tylko sobie siedzi na wózku , ale wszystkim rusza , no bez przesady ;)

patii12

moim zdaniem te fale jej nie zmyły, po prostu ona wstała i uciekła, teraz będzie prześladować Liama a on bedzie myslec ze to duch, masakra

EastJudas

Coraz głupsze wątki w 90210. Jedynie Naomi trzyma poziom. Bardzo słaby sezon póki co. W spoilerach był zapowiedziany powrót Jaspera oby on rozkręcił towarzystwo.

ocenił(a) serial na 9
F_A_N_T_A_Z_J_A

Wie ktoś może kiedy będą napisy do tego odcinka?

F_A_N_T_A_Z_J_A

Naomi niby nie ma głupich wątków? Jej są najgłupsze...

ocenił(a) serial na 7
EastJudas

może nie najgłupsze, po prostu wszyscy maja tak durne, że aż trudno je porównywać

patii12

a teraz w następnym znowu jakieś głupie zabawy, skoki na linie itp ehhh, brakuje tych dramatów z pierwszego i drugiego sezonu... :(

anusia140

Wątek z Dixonem to żena... wszyscy zginęli, choć najmocniejsze uderzenie było po jego stronie. No i jeszcze ta jego gra aktorska to porażka, już mogli go uśmiercić :) Zauważcie, że jego 'tata' w ogóle go nie odwiedził ani jego rodzona matka.

ocenił(a) serial na 7
Sunner

ale chodzi ci w szpitalu czy w domu ? bo w szpitalu była

patii12

niewiem po co ją dali na te 5 min, jak później było powiedziane że wróciła do Paryża... Wgle ona pracuje jako niańka Jen i nadal jest z tym profesorem angielskiego?? Bo nie pamiętam...

ocenił(a) serial na 8
EastJudas

wszystko fajnie, ale gdzie do chuja jest Ivy?

Panna_Maj

pojechała do indi szukać tego Raja 2.0 :)

ocenił(a) serial na 8
EastJudas

to niech juz lepiej wroci :D

Panna_Maj

po co, dretwa byla

Panna_Maj

ona już nie wróci przecież. ;/

EastJudas

to on nie umarl? :-O

benata

2.0 = druga wersja

ocenił(a) serial na 10
EastJudas

Końcówka zdradziła wszystkie następne odcinki :(
Przecież to wiadome że Vanessa uciekla, Liam naiwnie myśli że zginęła i fale zabraly ciało, zacznie układać sobie życie z Silver i wtedy pojawi się Vanessa i znów jej szantaż, masakra.. ale się wysilili.
Tylko na miejscu Liama nie dalabym rady tak zyc :P
Moim zdaniem powinni zrobić tak że jak Van się pojawi to nikt jej nie uwierzy i uznają ją za wariatke a Liam bd miał spokój.
Mi on tylko pasuje do Annie.

ocenił(a) serial na 4
EastJudas

Chodzi o tego skejta? Mam wrażenie, że on był z Meksyku, a nie z Indii.

individuel

jeden pies

ocenił(a) serial na 4
EastJudas

Faktycznie.

ocenił(a) serial na 10
Panna_Maj

Nie zwróciłam nawet uwagi na brak Ivy :) Strasznie mnie irytowała od początku.
Wątek Dixona, to żenada!!! A Adriane upokorzyli wiążąc ją z Dixonem!!! Największa porażka serialu to Adriana + Dixon. Ciekawe czy sezon się skończy rozstaniem Dixona z Naomi :) Bo przecież jeszcze z nią Dixon nie był, a sezon się zaczął więc jeszcze mogą być razem i się rozstać :)

ocenił(a) serial na 7
EastJudas

skąd, profesorek angielskiego jest z Debby (matką Dixonai Annie).

ocenił(a) serial na 7
patii12

była DEbbie, ale nie rodzona matka Dixona ;)

ocenił(a) serial na 7
fnh81

ale ja mimo wszystko myślę, że to Debbie jest jego matką , bo go wychowała ;P

ocenił(a) serial na 7
patii12

a orientuje się ktoś może co się stało z Calebem? Przecież Annie taka w nim zakochana była, że aż go na złą drogę sprowadziła :D i co z nim, było wyjaśnione? bo nie pamiętam. : >

ocenił(a) serial na 7
mashlana

on chyba jednak zdecydował być księdzem na koniec poprzedniego sezonu :)

ocenił(a) serial na 10
anusia140

A może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego powiedzieli, że wszystkie 3 osoby jadące osobówką zginęły, a potem okazało się, że Dixon był czwarty? W ostatnim odcinku czwartego sezonu w momencie uderzenia w aucie były 3 osoby... :/ Bez przesady, ale żeby aż takie przekręty robili to trochę niepoważne :/ Robią z nas debili czy co? :/

ocenił(a) serial na 6
Seth_4

też to zauważyłam nawet oglądałam jeszcze raz ostatni odcinek 4 sezonu i muszę powiedzieć, że to jakieś jaja niech zabiją Dixona i Liama bo on również mnie wkurza :/ teraz za nauczycielkę się wziął co za człowiek :/

ocenił(a) serial na 6
mrowka1504

jak to możliwe że Dixon może uprawiać sex a za to Riley nie przecież Dixon powinien umrzeć w ostatnim sezonie albo być sparaliżowany do końca życia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones