90210
powrót do forum 3 sezonu

Sezon 3

ocenił(a) serial na 8

Wiecie może jaki bedzie ten sezon? co bedzie się działo? czy będą nowe postaci ?
Jeśli macie jakies inforamcje na temat tego sezonu,cokolwiek o nim wiecie to piszcie:)

Veronica92

Mam pytanie: gdzie bedziecie oglądac 3 sezon? Jakis adres strony?

użytkownik usunięty
madeleine_6

Nie wiem czy już było tu na forum, a nie chce mi się przekopywać kilku stron tematów... Zatem na zdjęciach z planu 3 sezonu zauważyłam coś BARDZO niepokojącego - Silver z uśmiechem na ustach w towarzystwie tego nauczyciela, który prawdopodobnie miał zamiar zgwałcić (zgwałci?) Naomi ; O. Dla potwierdzenia: http://www.zimbio.com/pictures/tS0tFJ6mobF/Jessica+Stroup+Films+Scenes+LA/63_bGI lsiFV/Jessica+Stroup WTF?!

A gdzie mam zamiar oglądać? Wyślę Ci linka na pw, bo nie wiem czy nie zostałoby to ocenzurowane lub coś ; ).

Ja także proszę o link :) jeśli można oczywiście ;)

ocenił(a) serial na 7

to sa fotki z planu, a nie ujecia z filmu :D

Veronica92

Ja wiem tyle, że będą dwie nowe postaci. Chłopak i dziewczyna. Dziewczyna będzie sprzedawała Naomi tabletki (remake odchudzania Kelly?) natomiast chłopak będzie partnerem Teddy'ego :)

ocenił(a) serial na 7
Veronica92

w pierwszym odcinku ktoś umrze...

298paula986

i najprawdopodobniej bedzie to ojciec Annie i Dixona, bo ten aktor odszedl z serialu..chociaz slyszalam tez cos o Jasperze..:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones