PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747667}
7,0 4 082
oceny
7,0 10 1 4082
Aż po sufit
powrót do forum serialu Aż po sufit!

Jak dla mnie super!

ocenił(a) serial na 8

Chyba pierwszy raz widzę Pazurę w tak poważnej roli. Moim zdaniem ten serial zapowiada się ciekawie. Jest ciepły, rodzinny i interesujący :)

ocenił(a) serial na 4
Jagga

Oficerowie, oficer trzeci-poważna rola w poważnym serialu

ocenił(a) serial na 8
kornela93

chodziło mi o rolę poważnego ojca i męża, który nie robi z siebie idioty na każdym kroku

ocenił(a) serial na 8
Jagga

Mnie też się spodobał :)

ocenił(a) serial na 8
Bialawilczyca7

Super się ogląda można się pośmiać.

Jagga

Po 3 odcinku/online można powiedzieć, że sie serial rozkręca. Rodzinne problemy w różnych pokoleniach domowników, dzieci, rodzice, dziadek, nie jest to ''cukierkowa'' szmira.

ocenił(a) serial na 8
Hans_Kloss

Też tak uważam. W końcu normalny serial z "ludzkimi" prolemami

ocenił(a) serial na 7
Jagga

Serial całkiem fajny zaczołem go oglądać ze względu na aktorski duet Cezarego Pazury (zawsze ceniłem jego aktorski talent) i Edyty Olszówki ( jej rodzice pochodzą z mojej miejscowości, babcia jest pochowana na moim cmemtarzu parafialnym co kilka lat widuje ją w mojej miescowosci z okazji Świąt Wszystkich Świetych). I naprawde serial mnie wciągną pomijając moją sympatię do Pazury i Olszówki

Jagga

W tym serialu jedynie Pazura i może jeszcze ta pielęgniareczka dobrze grają - są naturalni i się wczuli w swoje role... a reszta obsady bardzo słaba, bardzo sztuczna. Klimat serialu też niezbyt - sami tacy pozerzy - bogacze a i scenariusz wyjątkowo zły...
Ja oglądam właśnie głównie ze względu na Cezarego - resztę przydało by się wymienić.

http://www.filmweb.pl/serial/Aż+po+sufit%21-2015-747667/discussion/po+4+odcinkac h.,2685710

Jagga

Szału nie ma, ale oglądam tylko dlatego, że pokazują Gdynię :)

ocenił(a) serial na 7
Jagga

serial niestety traci widzów, choć jest według mnie jest naprawdę mocną pozycją w jesiennej ramówce TVN-u

ocenił(a) serial na 7
maciekd_filmweb

Popieram- ja też tego nie rozumiem. Ani przedramatyzowane, ani na siłę śmieszne, czy ucukierowane. Różne pokolenia, podejścia postaci do życia. Bardzo mi się podoba zmiana narratora co odcinek.
Młodsi aktorzy wydają się nadal raczej rozkręcać, ale i tak nie rozumiem spadku oglądalności - bo dla mnie jest coraz lepiej.
Mniejsza, że znowu scenariusz importowany.

ocenił(a) serial na 7
Oljum

Widać widzowie wolą oglądać chłam pokroju Kuby Wojewódzkiego. Pazura i Olszówka jako rodzice dorosłych dzieci prezentują się znakomicie. Mam nadzieje że to powrót ich na top.

Oljum

Widzowie z pewnością w tym czasie wolą oglądać "Skazane" na Polsacie.

ocenił(a) serial na 7
maciekd_filmweb

Popieram- ja też tego nie rozumiem. Ani przedramatyzowane, ani na siłę śmieszne, czy ucukierowane. Różne pokolenia, podejścia postaci do życia. Bardzo mi się podoba zmiana narratora co odcinek.
Młodsi aktorzy wydają się nadal raczej rozkręcać, ale i tak nie rozumiem spadku oglądalności - bo dla mnie jest coraz lepiej.
Mniejsza, że znowu scenariusz importowany.

ocenił(a) serial na 8
Oljum

Ja też popieram i nie rozumiem dlaczego serial traci oglądalność. Chyba polskie społeczeństwo lubi opery mydlane bo ten serial naprawdę jest fajny :)

ocenił(a) serial na 7
Jagga

Czytałem w sobotę w SE o serialu, i to był jeden wielki hejt na Pazure i serial

ocenił(a) serial na 4
Jagga

Bo ten serial jak większość jest oderwany od rzeczywistości, student jeździ wypaśnym cabrio, żona gdzieś pracuje-nie sądzę?, ale na mieszkanie ich nie stać. Drugi synek nie pracuje, ale mieszka u kumpla, wiedzie spokojne życie, jak rozumiem, na cudzy rachunek?

ocenił(a) serial na 8
kornela93

z tego co mówili bohaterowie to syn-student (najmłodszy) ma bardzo dobrą pracę jego żona też, syn, który mieszka u kumpla też pracuje a siostra także ma bardzo dobrze płatną robotę.

ocenił(a) serial na 4
Jagga

Tylko całe dnie spędzają w domu albo w barach ;)

ocenił(a) serial na 7
kornela93

A gdzie widujemy głównie swoją rodzinę? W trakcie wolnego czasu i domu. Ja przyjmuję, że przede wszystkim to jest serial o członkach tej samej rodziny dlatego widujemy bohaterów głównie w domowych pieleszach.
Gdyby to był seriach o pracownikach np. jakieś korporacji to widzielibyśmy bohaterów głównie "Gdy są w tej korporacji", a ich życie rodzinne i ogólnie po za miejscem pracy zeszłoby na dalszy plan.
To co się dzieje na ekranie "Aż po sufit" to widzimy w czasie wolnym bohaterów, bo wtedy największa szansa, że członkowie rodziny są na tym samym terenie.

ocenił(a) serial na 6
Jagga

poważna rola? odcinek pierwszy nie pokazał mi poważnej roli Pazury ;) (odsysanie krwii)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones