PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747667}
7,0 4 085
ocen
7,0 10 1 4085
Aż po sufit
powrót do forum serialu Aż po sufit!

Szmira

ocenił(a) serial na 3

Po pierwszym odcinku nie jestem ciekawy, jak potoczy się życie tej rodziny. Pazura nie pasuje jako kochający tatuś-wapniak, aktorzy ról dziecięcych są fatalnie dobrani. I do tego strasznie nudne i naciągane dialogi.

Serial jest stworzony z potwornie głupich scen, np. Olszówka budzi się w środku nocy, Pazura śpi dalej, ona pędzi na imprezę syna żeby go skontrolować, a kiedy wraca do domu Pazura bez powodu wręcza jej Aparta. Inny przykład: Olszówka leży w wannie, widzowie słyszą jej myśli, nagle do łazienki przychodzi Pazura w samym ręczniku, coś mówi, gładzi Olszówkę i wychodzi.

Nie warto. Nie zaczynajcie, bo potwornie głupie.

chatiflatt

właśnie zerkam, tego aparta wręczył jej z okazji rocznicy ślubu, 25 lat, jakkolwiek nachalna reklama produktu poszła. co do reszty, racja, i to by było na tyle.

ocenił(a) serial na 3
NikKI76

Racja, ale jeszcze kilka minut temu spał i nie chciał wstać kiedy żona go budziła i chciała by z nią poszedł. Nagle wstał z łóżka, czekał aż żona wróci tylko po to by w środku nocy dac jej prezent na 25-lecie małżeństwa. Kupy się to nie trzyma.

chatiflatt

pewnie czekał na północ i udawał, że śpi. To akurat jestem z stanie zaakceptować.

ocenił(a) serial na 1
chatiflatt

No niestety, kolejny koszmarek, którego nie idzie oglądać. Jednak jak wiele innych będzie miał swoją "zachwyconą" publikę ;)

ocenił(a) serial na 3
enchant

Sądzę, że te dialogi mogą zachwycić dużą część TVN-owskiej widowni:

- Słyszysz?
- Co?
- Tak brzmi wolność. Czuję się jak po upadku muru berlińskiego

użytkownik usunięty
chatiflatt

Dokładnie, teraz wieje wiatr z zachodu a Te-V-lo-N jest głównym nośnikiem tego smrodu niesionego z tym wiatrem:)

ocenił(a) serial na 4
chatiflatt

Jak dla mnie Pazura ok, Szeptycki też daje radę, ale reszta to jakaś tragedia... Rola spokojnej mamuśki nie jest dla Olszówki, jako Pola w 'przepisie' była o niebo lepsza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones