PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10008866}
6,8 576
ocen
6,8 10 1 576
A Friend of the Family
powrót do forum serialu A Friend of the Family

przyjaciel rodziny

ocenił(a) serial na 4

serial mógłby być 3 razy krótszy, bo to flaki z olejem. I w dodatku głupawy, choć podobno oparty na faktach. To tylko świadczy o IQ bohaterów.

hmszup

Przyznam że słuchając podcastu o tej historii to miałem "szczękę na podłodze" nie wierząc w aż tak wielką ludzką głupotę. Filmu nie widziałem ,ale wyobrażam sobie jakie wrażenie może wywrzeć ta historia przeniesiona na ekran. :)

ocenił(a) serial na 7
Slawek_M_6

Gdzie można znaleźć ten podcast ? U kogo?

maagdaa1

https://youtu.be/ai5weBrbkfA

ocenił(a) serial na 7
Slawek_M_6

Dziękuję!

hmszup

Oj tak, głupota bohaterów poraża, do tego nieporadność policji i indolencja wymiaru sprawiedliwości. Historia na faktach a jednak wydaje się absurdalna, do tego strasznie przeciągnięta... Można by ją zamknąć w 6 odcinkach. I jak lubię Annę Paquin, to w tym serialu jej gra mnie strasznie irytowała...

ocenił(a) serial na 8
lady valium

Powtórzę się: w latach 70tych (nawet w samym serialu jest o tym mowa) nie było nawet przez FBI zdefiniowane pojęcie "pedofil" - serial pokazuje, jak służby i sądy "uczą się" czym jest samo zjawisko... To samo tyczy się "naiwnej rodziny", nieświadomej niebezpieczeństwa, zwłaszcza wśród pobożnej społeczności baptystów...

WissQuek

A ty zacięta płyta, że w kółko to samo?

hmszup

Czy ta rodzina w rzeczywistości też była tak głupia i naiwna ??

david_dz

tak. to są same fakty.
obejrzałam rok czy 2 lata temu film dokumentalny pt. "Porwana w biały dzień" poruszający dokładnie tą samą historię i po prostu ręce załamywałam nad szokującą naiwnością i głupotą rodziców Jan.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones