PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766275}

A.P.B.

APB
6,3 643
oceny
6,3 10 1 643
A.P.B.
powrót do forum serialu A.P.B.

...Duze podobienstwa, tyle że futurystyczne zabiegi w APB to aplikacja na telefon(?) , dron x1(?) i paralizatory - śmieszne. Aktorzy i fabuła też beznadziejne. Nie warto, teraz FOX sie pcha w te policyjne dramaty, ale takie jak Almost Human czy Lucyfer przynajmniej przyjemnie sie oglada/ło.

ocenił(a) serial na 4
HIKOL

Obejrzałam 3odcinki i znudził mnie ten serial.zdecydowanie lepszy był almost human.przynajmniej ciekawsze było

ocenił(a) serial na 5
maja9128

Ja wymiękłam po dwóch. :) Almost Human było dużo lepsze.

ocenił(a) serial na 4
Domcia_10

za duzo techniki wg mnie..taka policja nie realna jest :D z takmi bajerami i takimi paralizatorami :D...moze jak umre na starosc to sie technika bardziej rozwinie niz obecne czasy :D...

ocenił(a) serial na 5
maja9128

Mi trochę za bardzo zajechało Castlem po tych dwóch odcinkach. Tylko zamiast pisarza mamy geniusza inżyniera. No i piękną i mądrą panią detektyw. ;)

ocenił(a) serial na 4
Domcia_10

ktora tak samo sie wscieka jak detektyw z casle'a haha,masz racje troche do tego podobne.i do jeszcze jakiegos serialu mi to pasue,ale teraz nie moge sobie przypomniec tytulu :D

ocenił(a) serial na 4
maja9128

moze troche zajezdza mentalista..tylko zamiast goscia z dobrym czytaniem zachowan behawioralnych mamy geniusza hmm co rowniez denerwowalo tam detektyw :D

ocenił(a) serial na 9
maja9128

Mało wiesz dziecko o dzisiejszej technologii. Jedyny problem to pojemność ogniw aby te drony tak długo latały. Nie wiem co tam jest nierealnego. To wszystko już jest. Idź do Media Markt i otwórz oczy.

ocenił(a) serial na 4
ptkaczmarek

a mozesz mnie nie obrazac,poza tym dzieckiem nie jestem,i po prostu nie znosze takich naszpicowanych sztucznymi efektami specjalnymi seriali i filmow ;) mozna robic efekty specjalne bez uzywania komputerow,kiedys nie mieli takich mozliwosci i jakos efekty specjalne wygladaly bardziej realnie niz w dzisiejszych czasach co czasem mi sie z nich smiac chce :D

ocenił(a) serial na 4
maja9128

poza tym kazdy moze wypowiadac sie na dany temat i mowic co mu sie podoba a co nie,mnie sie ten serial nie podobal bo byl za bardzo sztuczny i nie realny :D i za duzo oprawy komputerowej z efektami specjalnymi i tyle :D

ptkaczmarek

Skoro wiesz wystarczająco wiele o BSPach to daj namiary na drona tych rozmiarów utrzymującego się 36h. Drony które mają podobne zdolności to ciężkie drony uderzeniowe jak MQ-9 Reaper, ale ich rozmiary są znacznie większe, odpowiednio też rośnie koszt takiego urządzenia. Wypowiedź maja9128 pewnie i nieprecyzyjna, bo słowo "nierealny" może oznaczać niemożliwy albo nierealistyczny. Ale przynajmniej mnie nic nie jest wiadomo o dronach tych rozmiarów, które miałyby możliwość przebywania w powietrzu, a których czas loty wynosiłby powyżej kilkuset minut. Najczęściej jest to znacznie mniej, zwłaszcza w przypadku dronów z większą ilością silników i odpowiednim zapotrzebowaniem na energię elektryczną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones