PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766275}

A.P.B.

APB
6,3 643
oceny
6,3 10 1 643
A.P.B.
powrót do forum serialu A.P.B.

Nie wiem jak to wyjdzie dalej, ale na ogół seriale są dobre do nawet 3 sezonów. "A.P.B." to jeden sezon więc może wypalić. Obsada dobra, możliwości rozwinięcia tematu - wielkie. Po 1. odcinku ma u mnie (ostrożnie) - 7 pkt.
Dobra obsada - zobaczymy.

użytkownik usunięty
kkutz

To juz ci moge napisac ze slabo wyszlo bo fox anulowal po 1 sezonie DDDD

ocenił(a) serial na 7

Jakoś nie widzę Twojej oceny? Wiem, że jest tylko 1 sezon. A jak wyszedł zobaczymy hej!

użytkownik usunięty
kkutz

Dokladnie jeden sezon i wiecej nie bedzie DDD

ocenił(a) serial na 7
kkutz

Jestem po 7-ym odcinku. Wydawało się na początku, że ten świetny pomysł uwalą. Do 4-ego Był tylko Gedeon-milioner i Murphy, wydawało się, że pomysłów brak, chcą zaimponować technicznymi gadżetami w pracy policji. Brakowało "kadry podoficerskiej" - przekonujących ról w 'drugiej linii'. Od (4) 5-ego ekipa milionera się ustabilizowała i nabrała własnego charakteru, Murphy przestała dominować całość (wciąż jest nr. 1 lub ex aequo, ale już z Gedeonem), wyodrębniły się pary policyjnych partnerów, ciekawe pomysły odcinków. Jeżeli nawet ten serial zakończy się po tym jednym sezonie, to widać, że można było zrobić to więcej-dłużej i miał duży potencjał, ale przecież seriale robi się dla forsy... więc.... Zobaczę jak będzie dalej.

ocenił(a) serial na 7
kkutz

Jestem po 8-ym odcinku. Super! Główni bohaterowie - "duet": on milioner, wynalazca

ocenił(a) serial na 7
kkutz

ona-atrakcyjna, bystra, szczera, dobra policjantka. Fabuła coraz ciekawsza. To jest serial na kilka "sezonów"!

ocenił(a) serial na 7
kkutz

Po 9 odcinku. Akcja jest coraz ciekawsza i nabiera bardzo ostrego tempa. Pojawiają się nowe wątki: anarchistyczny haker, znajomy Ady próbuje zniszczyć Gedeona Reevsa, a dysponuje dużymi umiejętnościami i czuje się pokrzywdzony- co dalej? Be continued -:)

ocenił(a) serial na 7
kkutz

po 10 odcinku. Świetny. A.P.B. = Andre P.B. Jak sobie pomyślę, że wkrótce koniec to mnie szlag trafia!!

ocenił(a) serial na 7
kkutz

po 11-tym, przedostatnim... Coraz fajniejsze odcinki i duży potencjał rozwojowy serialu.

ocenił(a) serial na 7
kkutz

Obejrzałem 12-y - ponoć ostatni (w tym sezonie ostatni). Jeżeli byłby to koniec serialu to było by szkoda. "Rozkręcał" się coraz bardziej i miał b. duży potencjał wątków i postaci. Cóż, seriale padają, bo nie ma forsy, bo strajkują scenarzyści i z różnych innych powodów (najczęściej KASA). Nie ma co rozpaczać, bo z takich samych powodów (KASA) powstaje mnóstwo innych tasiemców, w których można przebierać. "A.P.B." - bardzo dobry - nie genialny, żadne arcydzieło, po prostu dobry serial sensacyjno-policyjny z bardzo ciekawym pomysłem - milarder-inżynier zaawansowanych technologii mechaniczno-informatycznych sponsoruje komisariat w 13 dzielnicy Chicago i sam też bierze udział w walce z przestępczością. Dobry

kkutz

serial do 9-go odcinka można uznać za dobry - potem już zaczyna być infantylno-irracjonalny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones