PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38376}

ALF

7,2 40 462
oceny
7,2 10 1 40462
8,1 9
ocen krytyków
ALF
powrót do forum serialu ALF

od 29 lutego w ATM

ocenił(a) serial na 7

OD poniedzialku do piatku o 19:15.,,,stary dobry alf wraca..

ocenił(a) serial na 7
Mar_28

Hehe, właśnie przeglądałem program tv a tu ALF! :D Mało tego jeszcze Słoneczny patrol. ATM chyba chce odtworzyć ramówkę Polsatu z lat 90tych :)

ocenił(a) serial na 7
Neils

a jak chyba tak i dobrze niech odswieza niech kupuje dalej i bedzie co ogladac z mlodych lat bo w polsacie oficialnie nic nie ma

Mar_28

Lubię ATM Rozrywkę, bo daje stare seriale zagraniczne. I chyba też polubię Alfa z tą stacją. Bo po kolei mam Alfa, Słoneczny Patrol i Bundych sobie oglądam. Jak do tej pory wszystkie seriale zagraniczne, które dawała ATM rozrywka oglądałem. Tylko Hotel Babylona już nie oglądam, bo już obejrzałem wszystkie odcinki i nie chce mi się oglądać powtórek.

Fajnie tę ramówkę ułożyli na marzec, bo wcześniej nie było co oglądać o godzinach 19 i 20 na ATM Rozrywka. I też mają dobrą jakość serialu nie tak jak TVS też dawali wcześniej te seriale przed ATM Rozrywka, ale w o wiele gorszej jakości. Już nie moge się doczekać w Słonecznym Patrolu na Odcinki z Pamelą :D:D

ocenił(a) serial na 7
dominik1989

Podobnie jak ja :D Od 19:15 jest ALF, potem Baywatch, potem dwa odcinki Bundych. Można sobie odświeżyć seriale, które oglądało się gdzieś tam za dzieciaka :D

ocenił(a) serial na 7
Neils

A JAK O OGLADLADALO SIE TE SERIALE OGLADALO I INNE TEZ TO BYLY CZASY

Mar_28

Ale niestety pomieszali w pierwszych odcinka Słonecznego Patrolu eh

ocenił(a) serial na 7
dominik1989

JAK TO BO NIE WIDZIALEM NIESTETY CO NAMIESZLA I TYM RAZEM?

Mar_28

Oglądałeś 1 odcinek to pilotażowy to potem powinien być ciąg dalszy z tą dziewczyną co ją uratował prawnik W owych czasach TV 4 też to pomijał. Ale oglądałem dalszy ciąg jak jeszcze nie pomijali tego odcinka. I pominęli scene z cyckami.

Mar_28

eh ATM Rozrywka też ma chyba tylko 1 sezon tak jak TVS Słonecznego patrolu. tak wynika z programu eh. Bez sensu.

dominik1989

Chyba że chcą dać te odcinki które pominęli.

ocenił(a) serial na 7
dominik1989

JAK TO PO JEDNYM SEZONIE TEGO I TEGO GDZIE TO PISZE NO BEZ SENSU JAK JZU TO WSZYSTKIE NIECH DAJA

Mar_28

http://www.telemagazyn.pl/atm_rozrywka/?dzien=2016-03-30#program

ocenił(a) serial na 7
dominik1989

A NO TO WIDZILEM ,A MOZ ETO SEZON DRUGI ODCINEK PIERWSZY sie okaze.

Mar_28

Mało prawdopodobne, ale wydaje mi się, że inne sezony też mają tak wynika z tego, co na facebooku odpowiadali. Coś o Pameli, chyba że tylko tak mówili dla hecy.

Mar_28

Jednak potarzają bez sensu po 1 sezonie dawać. Z Alfem będzie tak samo eh. Słoneczny Patrol powinni mieć wszystkie sezony chyba że co ileś tam lat od nowa trzeba wykupywać licencje.

ocenił(a) serial na 7
dominik1989

Cholera, też miałem nadzieję, że pokażą wszystkie sezony, a nie tylko 1. Teraz będą w kółko tym katować, aż się człowiek nauczy wszystkich odcinków na pamięć. Czekałem aż w Patrolu pojawi się Pamela a tu... chyba będę musiał ściągnąć dalsze sezony na własną rękę :D

Neils

jeszcze masz Uniwersal Channel druga możliwość. W necie można oglądać ten program na Telewizjada za darmo bez żadnych premium.

dominik1989

Ale dają o 6 rano i obecnie zaczyna się 8 sezon. A Pamela grała do 7

Neils

Chyba od maja ruszy 2 sezon zobaczymy oby to była prawda. Bo w programie piszą że 2 sezon i opis odcinka z 2 sezonu. Pewnie Alfa też ruszy jak skończą 1 sezon. Zobaczymy. I od maja też ma być cienka niebieska linia :D:D

http://www.telemagazyn.pl/atm_rozrywka/?dzien=2016-05-01#program

ocenił(a) serial na 7
dominik1989

Ciekawe, dzięki za info! Cienką niebieską linię oglądałem ze 100 lat temu, więc też warto będzie obejrzeć :D

Neils

Ja też dawno nie oglądałem. Na polsacie oglądałem jak dawali jakieś 6 lat temu może później. No i też oglądałem kilka odcinków na video bo dawali dodatkowo ten serial z partnerami i Świętym z Moorem z biblioteki wypożyczyłem kilka płyt. A akurat 1 maja mam urodziny to fajny prezent mi dali 2 odcinki :D:D

Neils

na facebooku potwierdzają Słoneczny patrol 2 seria już jutro. A Alf od 11 maja.

ocenił(a) serial na 7
dominik1989

git :)

dominik1989

Chyba raczej nie puszczą 2 sezonu.... w telemanie i w innych serwisach wyczytałem iż będzie powtórka od 1 odcinka 1 sezonu...:(

wolfik18

tam nie patrz bo tam zle piszą. Patrz na facebooku.

wolfik18

https://web.facebook.com/atmrozrywka?_rdr To samo ze Słonecznym Patrolem wszędzie piszą że pierwszy sezon a leci 2 :P

dzisiaj o 19:15 1 odcinek 2 serii jak nie mieli dać nie potwierdzali by tego na facebooku

wolfik18

Tylko Telemagazyn prawidłowo pisze

użytkownik usunięty
Mar_28

Och szczęśliwy dniu! XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones