PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771501}

Absentia

7,0 3 502
oceny
7,0 10 1 3502
Absentia
powrót do forum serialu Absentia

Czy ten koleś jest jakiś upośledzony umysłowo? Uparł się wbrew logice i zdrowemu rozsądkowi, że to jego była żona porwała dziecko aktualną żonę. No rozumiem na początku mógł tak pomyśleć, ale oglądam 9 odcinek, a ten imbecyl nadal się przy tym upiera.

PrzemekLipski

Fakt. Największy kretyn z całej obsady.

ocenił(a) serial na 9
PrzemekLipski

Ja się łudziłam, że ten mąż to sobie pogrywa, że własne śledztwo w tajemnicy przed FBI prowadzi... a on po prostu był głupi.
Ogólnie to większość mądrością nie grzeszyła tam :P.
A policjant Gibbs rozwala mój system... "najlepszy glina w Bostonie" - nie zrobił nic :D
Chociaż nie! Usunął się w cień i pozwalał Emily rozwikłać sprawę po swojemu. Gdyby słuchał Nick'a, to Emily dawno siedziałaby w celi, oskarżona o wszystko.

ocenił(a) serial na 5
monika_2

Emily też najmądrzejsza nie jest. Stara się odzyskać zaufanie dzieciaka ale robi wszystko żeby jeszcze bardziej przepaść pogłębić. Serial pełen absurdów.

ocenił(a) serial na 3
viatori

Bezpłciowy, pełen absurdów z niezbyt rozgarniętą parą "bohaterów" i jak to cudactwo ocenić.
Śmieszny dreszczowiec - 3/10 !!!

PrzemekLipski

no dokładnie też myślałem, że może ma jakiś plan by wszystkich zmylić czy coś... a ten debil nie zauważał podstawowych faktów jak pojawianie się emily w miejscach które wykluczały by ją z roli porywacza... nie mówiąc o motywach jej śledztwa (po co miala by to robić będąc porywaczem..)

PrzemekLipski

Krótko mówiąc: Tak :)

PrzemekLipski

Koleś praktycznie do samego końca uważał że to ona :/ A ona mu nawet w pysk nie strzeliła na zakończenie :/

PrzemekLipski

Ja uważam, że ktoś go powinien zastrzelić, nie lubię głupich ludzi:)

ocenił(a) serial na 7
PrzemekLipski

Mąż Emily i ta jego nowa żona są siebie warci. Pod koniec myślałem że ten bezmózg zostanie przez pomyłkę bohaterem ale po raz kolejny dowiódł jakim jest debilem. A gdy ranna Emily ratowała syna ten ją odepchnął i rzucił na ziemię, za to miałem ochotę wpakować mu kulkę między oczy.

ocenił(a) serial na 9
Ergath

miałem to samo ze sceną ratowania syna, już wcześniej mnie ta postać zdenerwowała ale po tym to chyba nie dam rady tego aktora obiektywnie ocenić w innych produkcjach

ocenił(a) serial na 9
PrzemekLipski

Mnie najbardziej zdenerwowała scena w 10 odcinku gdy Emily ratowała syna on ją odepchnął a Emily upadła na ziemię miałem ochotę uderzyć z pięści w laptopa ale powstrzymałem się bo już tak kiedyś go zepsułem

MrMcMateusz

ha,ha,ha...Mateuszu ,spokojnie >Nie ogladalem tego serialu,ale jesli tak reagujesz /to warto do niego wystartowac?

ocenił(a) serial na 9
kojot49

cały serial jest na tyle spoko że nie będziesz miał uczucia że zmarnowałeś czas, ale mąż głównej bohaterki jest idiotą i w ostatnich odcinkach jest denerwujący

ocenił(a) serial na 6
PrzemekLipski

Rzeczywiście, bardzo słaba postać męska - mąż Emily działa nielogicznie i niekonsekwentnie, jest pod wieloma względami bierny, idzie tam, gdzie go pchną. Poza tym postać bardzo, ale to bardzo źle zagrana, po prostu drewniana; mimika ograniczona właściwie do marszczenia brwi.
I tu niby w opozycji desperacko walcząca, hiper-aktywna główna bohaterka, której wiele się udaje przez wzgląd na partactwo i amatorszczyznę policji i FBI.
Sprawca wyskakuje trochę jak diabeł z pudełka... Za mało go wcześniej, żeby można było go w ogóle brać pod uwagę.
Można obejrzeć dla zabicia czasu, ale moim zdaniem ciekawy pomysł pod wieloma względami zmarnowany przez źle rozłożone akcenty - jakby autor scenariusza specjalizował się w kinie akcji klasy B, aż tu nagle wziął się za ambitniejszą produkcję i dopycha na siłę warstwę psychologiczną bez wyczucia.

ocenił(a) serial na 7
PrzemekLipski

On jest tak skończonym idiotą że wielokrotnie miałem uczucie czy czasem tylko nie udaje i tak naprawdę ma jakiś wkład w porwanie Emily, właściwie nadal mam wątpliwości, postać Tommy'ego zdecydowanie lepsza od niego.

PrzemekLipski

To jest taki dzban, że nie mam trudności z przejściem przez odcinki. Jak on mnie irytuje,jest tak głupi,że nie wiem jakim cudem mógłby robić karierę w FBI...dramat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones