PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112759}

Absolutnie fantastyczne

Absolutely Fabulous
8,0 2 375
ocen
8,0 10 1 2375
Absolutnie fantastyczne
powrót do forum serialu Absolutnie fantastyczne

Specyficzny serial, specyficzny humor, trzeba się wkręcić, klimat baaardzo oryginalny, jak i postaci, ale dla mnie rewelacja!! Niebanalnie, trochę słodko-gorzko, ale przezabawnie :)

kamarza

Dla mnie i tak najlepszym odcinkiem pozostanie ten pt. "Menopauza", kiedy Pats złamała rękę, sama ją nastawiła, a w siłe rosła Claudia Bing z jej firmą PR "Bing Bing Bing and Bing".... albo "Kameralna premiera" ze sztuką napisaną przez Saffy :P

Barbasiss

hmm ja przyznam ze widziałam tylko kilka odcinków ale Patsy mnie rozbraja xD wiecznie biega z tym papierosem ^^ haha sympatyczne babki :D

ocenił(a) serial na 10
Karo_17

tylko 9 dla mnie 20/10 to mój ulubiony sitcom widziałam już po kilkanaście razy wszystkie odcinki i za każdym razem się smieję. Patsy jest absolutnie fantastyczna zresztą Edina też jak się razem zejdą to poprostu nie można się nieśmiać. Fragment kiedy Edina przestraszona wbiega do kuchni po pożarze i woła Patsy myśląc że coś jej się stało, a tamta podnosi usmoloną tważ ze stołu w ustach ma kawałek peta i w przediwny sposób przewraca oczami mogę odtwarzać w kółko, albo ten odcinek kiedy budzą sie na promie wywożącym śmieci, albo kiedy śpiewają karaoke, lub kiedy Patsy wstrzykneła Edinie zbyt durzą dawkę paralox'u a mogłabym tak bez końca wymieniać.

ocenił(a) serial na 10
kamarza

Menopauza - absolutnie prześmieszny odcinek,
Patsy: czuje pachy
Edina: a ja odparzenia na udach i przepocone krocza..

Beth De Woodi: mam 3 zawały dziennie a moja skóra uważa, że jesteśmy w Kongo, poza tym w porządku a podczas kichania popuszczam.
Edina: stań na cholernym worku!!!!!
xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones