PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36194}

Adam i Ewa

4,6 7 033
oceny
4,6 10 1 7033
Adam i Ewa
powrót do forum serialu Adam i Ewa

Nie jestem fanem wszelkich miłosnych seriali i filmów, ale "Adam i Ewa" zawsze był serialem wyróżniającym się spośród tej reszty sieczkowatych seriali typu "Klan", "Plebania", "M jak miłość", "Na wspólnej" itd. itp. Kiedyś zdarzało mi się oglądać niektóre odcinki na Polsacie, jeszcze jak leciał premierowo, a później powtórki na Polsacie 2. Całości oczywiście nie widziałem. W sumie gdyby wszystkie seriale dorównywały temu - to można by było coś powiedzieć dobrego o polskich telewizyjnych produkcjach. A tak to mamy same potworki, jak wyżej wymienione tytuły.

ocenił(a) serial na 10
Axel

zgadzam się Adam i Ewa to moja ulubiona telenowela z dzieciństwa zaraz po zbuntowanym aniele. Szkoda że Waldemar Goszcz nie żyje , a Katarzyna Chrzanowska zagrała znakomicie rolę Ewy szkoda że na razie nie występuje w filmach czy serialach ostatnio to ją widziałam w Plebanii i w pierwszej miłości, moim marzeniem jest spotkać Panią Kasię Chrzanowską i Panią Tamarę Arciuch i mieć od nich autograf i zdjęcie z nimi. A w Waldku to się kochałam. Od 1 września jest program polsat romans to może na tym kanale puszczą kiedyś Adama i Ewe.

kinomanka_13

kinomanka napisz na pw bo ja coś nie moge wyslać do ciebie wiadomości to ci powiem skad sciagnac ja ma prawie wszytskie odcinki ostatnio pobralem

kusmier4

Ja tez poprosze linka

ocenił(a) serial na 8
Axel

O dziwo podobało mi się, dziwi mnie troche ta niska ocena, o ile większość polskich seriali to straszne gunwo, przedewszystkim produkcje tvn, i w mniejszym stopniu polsatu (przynajmniej komedie robili dobre) o tyle to mnie wciągnęło na tyle że obejrzałem od początku do końca.

PS. zbuntowany anioł był słaby

ocenił(a) serial na 10
Jabolak

Zbuntowany anioł był zajebisty, Kachorra była słaba.

kinomanka_13

"Zbuntowany anioł był zajebisty, Kachorra była słaba."

Zbuntowany był the best. Koledzy z podwórka także oglądali, choć żaden się nie przyznawał ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones