PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503114}

Agenci NCIS: Los Angeles

NCIS: Los Angeles
7,1 11 000
ocen
7,1 10 1 11000
Agenci NCIS: Los Angeles
powrót do forum serialu Agenci NCIS: Los Angeles

LL Cool J

ocenił(a) serial na 6

Irytuje mnie Sam Hanna - wiecznie zbyt małe bluzki i ten jego małpi chód...

ocenił(a) serial na 7
markaj

te bluzki maja chyba powiększać go, w końcu to ma być umięśniony wielkolud ;) A mnie dość często irytuje zachowanie Callena, nikogo nie słucha, istna samowolka. Czasami zastanawiam się po co tam jest Hetty skoro i tak Callen nie słuch jej rozkazów.

markaj

Oj mnie też troszkę denerwuje Sam i Deeks :-) A Callena uwielbiam, troche dziwne by bylo jakby był taki potulny i wszystkiego słuchał, zwlaszcza ze jest tam przedstawione jego dziecinstwo a aniołkiem to on nigdy nie byl :-)

pyla20

a kiedy pokazuja jego dziecinstwo? mi troche przeszkadza ksztalt gloey Sama taki stozkowy

mania19

np w odcinku 6x20 jest pokazany młody Callen :-)

markaj

mnie najbardziej irytuje, że Callen i Sam są praktycznie zawsze w centrum wiem, że Callen jest główną postacią itp., ale wolałabym, żeby fabuła skupiała się na wszystkich w miarę równo. dlatego jestem podekscytowana co nas czeka w sezonie 8 po obejrzeniu pierwszych dwóch odcinków, bo Kensi to moja ulubiona postać od pierwszego odcinka

mar1235

a jakos ciekawie sie zaczal 8sezon?

mania19

moim zdaniem tak, ale sądzę, że musisz sama obejrzeć, żeby ocenić, bo każdy ma zawsze swoją opinię. Mi się bardzo podobały dwa pierwsze odcinki

mar1235

a zaspoilerujesz cos?

mania19

na pewno chcesz?

mar1235

Pewnie, ze tak :) lubie spoilery

mania19

aha

mania19

proponuję udać się na YouTube i wyszukaj kanał: Densi Lover oni wstawili klipy z 8x01/02 jeśli masz ochotę sobie zaspoilerować :))

mar1235

najpierw pytasz czy chce spoilery a potem odsylasz do yt. co za logika

mania19

nie rozumiem za bardzo o co teraz chodzi tzn. lubisz spoilery czy nie (bo może nie do końca Cię zrozumiałam)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones