PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503114}

Agenci NCIS: Los Angeles

NCIS: Los Angeles
7,1 11 000
ocen
7,1 10 1 11000
Agenci NCIS: Los Angeles
powrót do forum serialu Agenci NCIS: Los Angeles

czy jest jakiś wątek głowny ? czy w każdym odcinku inna sprawa ?

ocenił(a) serial na 8
Marko81

na siłę to może i można. ale nie polecam, wielu kwestii nawet pomiędzy bohaterami byś nie skumał, proponuję od 1 sezonu, świetny serial :)

ocenił(a) serial na 9
krzychu1323

wiele stracisz oglądając dopiero od SZÓSTKI i bedzie ci brakować pewnych wątków wiec lepiej zacznij od początku albo od 19 tego odcinka sezonu pierwszego wtedy pojawia sie deeks i zabawa sie zaczyna

krzychu1323

Właśnie od kiedy serial wciąga? Miałem zacząć w wakacje, ale po dwóch odcinkach jakoś mnie nie poniósł :/

ocenił(a) serial na 8
anthonyperette

to chyba po prostu nie dla Ciebie. mnie osobiście urzekł już po 1 jakoś i oglądam do dziś.

krzychu1323

Bo NCIS z Waszngtonu jest świetny, a oglądałeś może Nowy Orlean ?
A i pytanko, czy to prawda, że w LA rozwiązują też sprawy cywilne ?

ocenił(a) serial na 8
anthonyperette

coś tam się może i zdarzyło z cywilnych, ale to pierwiastek zaledwie w morzu spraw marine. Jeśli chodzi o NCIS z Washingtonu to nigdy nie oglądałem, natomiast Nowy Orlean zacząłem, widziałem 2 odcinki i na razie odpuściłem przez natłok innych seriali, ogólnie dobre, ale bez szału, z zamiarem powrotu do niego jestem.

ocenił(a) serial na 10
krzychu1323

Moim zdaniem tak jak ANULKA870 napisala serial dopiero sie rozkreca po pojawieniu sie DEEKSa. Wczesniej tez jest ciekawy, ale czegos w nim brakowalo.

ocenił(a) serial na 8
Sonim

W sumie fakt, Deeks wiele wniósł

ocenił(a) serial na 10
krzychu1323

Jezeli chodzi o NCIS NO to widze bardzo duze podobienstwo do oryginalu NCIS. Tylko rozni sie klimatem i widac, ze glowny aktor chce stworzyc postac clkowicie odwrotna do GIBSa (glowna postac oryginalnego NCIS), co mi sie nawet spodobalo (mimo uwielbienia dla GIBSa).

Sonim

NCIS: Lublin ....to by sie dzialo ....albo ode mnie Zamosc .... akcja non stop :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones