PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125075}

Agenci NCIS

Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service
7,4 32 092
oceny
7,4 10 1 32092
Agenci NCIS
powrót do forum serialu Agenci NCIS

Ogólnie to ten nowy gość wydaje się ok. Ciekawi mnie jednak po co dodatkowo tą agentkę wprowadzili - czyżby Tony był tak cenny że w zamian za niego muszą być aż dwie postacie ? Swoją drogą jak dziwnie wyglądała ta czołówka, Abby zaraz po Gibbsie (xD) a potem aż dwie kompletnie nieznane mi twarze :D Dobrze że pojawił się Fortnell bo nie byłbym pewny czy to NCIS oryginalne czy może czasem nie Nowy Orlean jakiś. Generalnie jest ok, gorzej niż w 11 serii pewnie nie będzie.

Kranich94

Okej, chyba zaczynam kumać. Ten cały Torres to taki zastępca DiNozzo. Z kolei ta laska, chyba chcą z niej zrobić jakby partnerkę Gibbsa. Coś jak Taylor miał Stellę :-D

Kranich94

Właśnie obejrzałem i mam trochę inaczej, trudno mi gościa traktować poważnie w tej roli, przecież to Fez z Różowych lat 70. Jak coś mówi to jego głos i akcent przypominaja mi słynne "goodbye, i say goodbye". Dziwnie się to będzie oglądać :)

ocenił(a) serial na 10
stochaj23

UWAGA Spojler
A był to taki fajny serial, niestety dinozzo odszedł, wstawili jakąś dwójkę przygłupów nie pasujących do tego serialu w ogóle, gibbs zaczął się uśmiechać i żartować (chyba doznał jakiegoś urazu mózgu), karne biurko usunęli i zrobili normalne, fornell mieszka u gibbsa i co dziwne gibbs go jeszcze nie zastrzelił znowu pojawila sie psychiatra. dużo wybaczałem przez lata producentom, vance został dyrektorem a gibss nie zniszczył go tylko potulnie pozwolil zabrać sobie ekipe i porozsyłac ich po swiecie. bardzowkurzał mnie juz ten serial powoli gdy zaczął w nim grać debilny alan z dwóch i pół ale to co się teraz dzieje to masakra. Gdy dinozzo odchodził miałem nadzieje ze zatrudnią Abby ze straży przybrzeżnej (którą gibbs już kiedyś chciał zatrudnić bo tak naprawde reszta dobrych kandydatów przez te 13 lat zginęła,) i że serial da jakoś radę ale to prawda że trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść - powinni zakończyć ten serial. Obejrzałem wszystkie odcinki serialu, zawsze nie mogłem się doczekać na następny, po trzech odcinkach 14 sezonu mam dosyć, więcej nie mam zamiaru się męczyć Zakończyłem oglądanie tego serialu. A był to najlepszy NCIS.

ocenił(a) serial na 10
daroni

UWAGA Spojler
A był to taki fajny serial, niestety dinozzo odszedł, wstawili jakąś dwójkę przygłupów nie pasujących do tego serialu w ogóle, gibbs zaczął się uśmiechać i żartować (chyba doznał jakiegoś urazu mózgu), karne biurko usunęli i zrobili normalne, fornell mieszka u gibbsa, marudzi cały czas, chodzi w jego ubraniach, stopniowo rozwala mu dom i co dziwne gibbs go jeszcze nie zastrzelił, znowu pojawiła sie psychiatra. dużo wybaczałem przez lata producentom, vance został dyrektorem a gibss nie zniszczył go tylko potulnie pozwolił zabrać sobie ekipe i porozsyłać ich po świecie, vance nie robił nic oprócz denerwowania widzów i przeszkadzania gibbsowi w śledztwach. bardzo wkurzał mnie juz ten serial gdy zaczął w nim grać debilny alan z dwóch i pół ale to co się teraz dzieje to masakra. Gdy dinozzo odchodził miałem nadzieje ze zatrudnią Abby ze straży przybrzeżnej (którą gibbs już kiedyś chciał zatrudnić bo tak naprawde reszta dobrych kandydatów przez te 13 lat zginęła,) i że serial da jakoś radę ale to prawda że trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść - powinni zakończyć ten serial. Obejrzałem wszystkie odcinki serialu, zawsze nie mogłem się doczekać na następny, po trzech odcinkach 14 sezonu mam dosyć, więcej nie mam zamiaru się męczyć Zakończyłem oglądanie tego serialu. A był to najlepszy NCIS.

ocenił(a) serial na 10
daroni

Czy ja wiem czy oni nie pasują? Pasują, jest powiem jakiejś świeżości ale co racja to racja Gibbs jakiś taki wesolutki chodzi ostatnio, nie pasuje to do niego nawet Tony kiedyś powiedział, że wesoły Gibbs to nie Gibbs.

NCISS

Zgadzam się z wami, to już nie ten serial co kiedyś. Z odcinka na odcinek jest po prostu nudny, kiedyś byłem na bieżąco z odcinkami a teraz ma do nadrobienia z 5 odcinków i chyba z tym sezonem kończę.

ocenił(a) serial na 8
Kranich94

A ja wbrew obiegowej opinii cieszę się, że Tony wreszcie znikł. Nie wiem czy jakaś postać wkurzała mnie bardziej, zdaje się, że nie. W zamian za przebrzmiałego playboya mamy kogoś na kogo miło popatrzeć. Tylko po licha sprowadzili tę krzywiącą się babę to nie wiem. Jeśli komuś nie pasowała Bishop to teraz przy tej całej Cooper chyba dostaje torsji. No ale czego się spodziewać, musieli zamiast Tonego wprowadzić inną postać, która mnie będzie wkurzać. A serial nadal mi się podoba, choć Gibbs? Z opowiadań wiadomo, że nie zawsze był ponurakiem, może twórcy serialu wreszcie mu trochę rozpięli gorset?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones