PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125075}

Agenci NCIS

Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service
7,4 32 079
ocen
7,4 10 1 32079
Agenci NCIS
powrót do forum serialu Agenci NCIS

Właśnie podano oficjalną informację o kontrakcie na 12 sezon. Mam tylko nadzieję, że nie podpisali 2
letniego kontraktu z Emily Wickersham bo wówczas będzie mogiła. Nic do niej nie mam, jest
przesympatyczną osobą, ale scenarzyści (podejrzewam, że w dużej mierze G. Glasberg) zrobili jej
krzywdę przydzielając rolę Bishop. Postać została beznadziejnie napisana i jeszcze gorzej
prowadzona jest. Mimo wszystko życzę im wszystkiego dobrego na 12 sezon.

ocenił(a) serial na 10
sosaito

Wydaje mi się że jak ktoś uwielbia Zivę to przecierpi nawet 3 sezony z Bishop, bowiem na 13 sezon przypada 300 odcinek NCIS a jeśli serial dotrwa do niego to jest to takie święto że po prostu musi się w nim Cote de Pablo pojawić, wtedy można by jakąś ciekawą historię z nią wymyślić, a NCIS NO pewnie jak zamówią to Gary tam pójdzie a NCIS nowego szefa dostanie to może wymyślą wiele ciekawszych rzeczy :-D

Ozzy_Osbourne

Tylko, że to już nie jest kwestia Zivy. To jest kwestia obecności Bishop w serialu i jej wpływu (negatywnego) na inne postacie. Mamy małą Bishop, pape Gibsa i wujka Tonego obecnie, no i jeszcze McGee, reszta postaci zostala odsunieta na dalszy plan, a Vance to w ogóle został z tego planu chyba usunięty (czyzby Rocky Caroll powiedział coś przychylnego o CdP że go tak wycięli?). Gibbs odsuwajacy krzesło dla Bishop, pomagający przenieść papiery na podłogę (swoją drogą motyw z pracą na podłodze też jest śmiechu wart) to jest jakiś kompletnie inny serial. Liczę na to jeszcze, że Bishop przeniosą do spin offa jak wypali, moze tam lepiej ja wpasuja. Zostały popełnione poważne błędy pierwszy to jest za szybkie wprowadzenie nowej postaci, a drugi to a bardzo na siłę zostala wprowadzona. I teraz wszyscy na tym cierpia, niestety.

sosaito

Zgadzam się z Tobą, jak zawsze zresztą :D Myślę, że GG jest głównym sprawcą tej masakry. I mam ogromną nadzieję, że albo weźmie tabletki i poukłada mu się wreszcie w mózgu albo się go pozbędą.
Teraz też znowu dali plamę, bo wpisali Muse'a Watsona w 11x18 do spisu aktorów, a on wcale jak się okazuje, w tym odcinku nie grał. Trochę się zdenerwował, pisał o tym na fb i na twitterze :P

ocenił(a) serial na 10
Kismet_

To złe wiadomości dopływają : nawet jak zamówią spin-off to Gary zostaje przy NCIS i to ono będzie dla niego priorytetem :/

Ozzy_Osbourne

No to daleko z tym już nie zajadą :/ Tym bardziej jak serial będzie prowadzony w takiej konwencji jak w tym sezonie...

Ozzy_Osbourne

Moim zdaniem jest jeszcze nadzieja na drugie wyjście z tej sytuacji. Dosłownie wyjście. Mogą przecież zwolnić GG, odsunąć go, wysłać na urlop. Zawsze mogą zastąpić go kimś innym. To jest biznes, liczy się oglądalność, zadowolenie widzów bo to daje kasę. A nie ma co ukrywać, że jest znacząca grupa ludzi niezadowolona tego co się aktualnie dzieje z tym serialem (ja się do niej wliczam). Więc skoro nic nie jest pewne do samego końca (tak jak kontrakt Cote) nic nie jest przesądzone i zdarzyć się może wszystko. GG nie jest tam bogiem w cbs, nie jest nietykalny i na jego miejscu bałabym się o stołek.

Kismet_

Czytałam gdzieś, ze będzie nowy Agenci NCIS: Nowy Orlean i w wypowiedzi w wywiadzie z aktorami odtwórczyni Bishop powiedziała coś w stylu, że będzie musiała pomóc, bo chodzi o jej rodzinę czy jakoś tak i możne już tam zostanie :) było by fajnie :)
Wiecie możne coś na ten temat ??

marija_filmweb

Byłoby super :D Ale z tego co się orientuję to teraz dopiero był pierwszy odcinek z NOLA, będzie jeszcze druga część i dopiero wtedy CBS zdecyduje czy chcą to ciągnąć. O tym żeby Bishop miała się tam ewakuować nic nie wiem, zresztą teraz raczej nic takiego by nie wyszło skoro nawet nie jest pewne czy będą kontynować trzecie NCIS. Z Red im nie wyszło.
Bisop to tam pojechała z Gibbsem, może o to chodziło.
Nawiasem mówiąc to współczuję Wickersham, bo ludzie strasznie jadą po Bishop i przy okazji po niej (mi się Bishop delikatnie mówiąc też nie podoba), myślę że gdyby poszła sobie do Nowego Orleanu to byłoby milion razy lepiej. Źle tą postać napisali, ona nie pasuje do Gibbsa i reszty, przy okazji rozwala też całą dynamikę serialu. Może gdzieś indziej dużo lepiej by sie odnalazła.

Kismet_

Dokładnie ona kompletnie nie pasuje do nich i fakt co do dynamiki serialu, uwielbiam ten serial i będę się cały czas łudziła, że jeśli jej nie zmienia, to że możne zrobią jakąś taką lepszą, a nie taką "miętkom". Liczyłam na postać bardziej kontrowersyjna, żeby miała, że tak powiem charakter, nie że podobny do Caitlin Todd i Zivy David, ale zęby miała temperament, no ale niestety twórcy bardzo źle napisali postać Bishop, więc wątpię żeby zniknęła i żeby coś zmienili.

ocenił(a) serial na 4
sosaito

Na mój gust żeby uzyskać efekt dwóch pierwszych sezonów należało by wymienić 80 % obsady.Bishop jest fajna jedna z lepszych kobiecych postaci serialu(ładniejszych),Kwestia jej pasowania do do teamu gibsa no cóż może oni nie pasują do niej ,tak czy inaczej serial jest strasznie słaby.

piekielny84

raczej większość fanów jest za wywaleniem Bishop, która przyszła dopiero teraz, a nie wywaleniem stałej obsady, dzięki aktorom odgrywającym w ten, a nie inny sposób przypisane im postacie ten serial ma sens, ale zawsze się trafi ktoś kto najprawdopodobniej nie oglądał wszystkich sezonów, a zobaczył "fajną laskę"(jedną z "ładniejszych") i dla takiej aktorki by wywalił postacie nadające sens serialowi.

ocenił(a) serial na 4
marija_filmweb

No widzisz obejrzałem wszystkie 10,5 sezonu i po za Kate ,Bishop jest najładniejsza ,Ziva za okrągła z twarzy.Serial stracił sens. Aktorzy stali sa już oklepani do bólu no chyba że wymyślę że Gibbs jest gejem i przeczy to jego zasadom,no ale to nie ten serial.Tony miał swój sezon z córką Żabojada,Ziva ,odcinki specjalne,Gibbs tu nie ma o czym opowiadać po prostu taki chamski wujek,Tim no tak najmniej widoczny i jeszcze najbardziej pokrzywdzony,Abby miała swoje 5 min. i co zmarnowane.Może nie 80% ale dwie tego Tima i Gibbsa ,bo to przez niego ten serial taki jest.

piekielny84

A mi sie nie podoba, że Bishop ma ciemne brwi i blond włosy, no daj spokój. Co to w ogóle za kryterium, za okrągła twarz haha
Wywalić wszystkich ze starej obsady bo nie pasują do Bishop, która jest tam ledwie pół sezonu - co za chory pomysł. Reszty już mi sie nie chce komentować. "Słaby serial" a oglądasz 10 sezonów, mistrz :P

ocenił(a) serial na 4
Kismet_

Przejrzyj mój temat który tu założyłem ,anie śmichy chichy pod nosem ,a kryterium mam jakie mam.No daj spokój przekonała cię pół latynoska grająca żydówkę ,no proszę cię.Zmiana obsady uratowała inne seriale,tylko nie wiem czy to wina samych aktorów czy zamysł producentów.Serial jest wybitnie słaby(aktorsko,fabuły jak takiej niema) jeśli idzie o ten gatunek,porównując go np. z JAG,czy CSI .Kolejny mózgo-zapychacz.Po za tym mam dziwne wrażenie że piszesz aby pisać ,argumenty poproszę.

ocenił(a) serial na 10
piekielny84

A ja mam wrażenie że Ty piszesz aby pisać, ogółem zgadzam się w 100 % z Kismet , piszesz bzdury albo jesteś trollem, stawiam na to drugie bo kto normalny umysłowo ogląda 250 odcinków mimo iż od początku stwierdza że to jest słabe, no raczej nikt zdrowy umysłowo tak nie robi, chyba że jesteś EMO i lubisz sam siebie męczyć, ale tego nie wiem. Liczba 84 oby nie potwierdzała rocznika urodzenia bo rozumiem gimbazę ale w tym wieku.....

ocenił(a) serial na 4
Ozzy_Osbourne

O rety jak pisałem w poprzednim swoim temacie byłem 2 miechy na L4 to sobie oglądałem odcinek po odcinku(z nudów) a kto mi zabroni.Trollem nie jestem więc uważaj na słowa jak czegoś nie rozumiesz nie znaczy że jesteś głupi tylko tego nie rozumiesz Zarzuty wyjątkowo bezpodstawne ale tak to już jest kiedy brakuje argumentów,a do gimnazjum nigdy nie chodziłem.Co ma do tego rocznik moja opinia jest jaka jest solidnie z argumentowana ,tyle.Tłumaczyć się zresztą nie muszę ,ale jak widzę większość z was nie zna systemu punktowego na filmwebie.

ocenił(a) serial na 4
Ozzy_Osbourne

Jeśli dla ciebie każdy z odmiennym zdaniem które ma prawo wygłosić, jest dla ciebie trolem ,to masz problem i obawiam się że w tym kraju nie ma lekarza który by temu zaradził.

Ozzy_Osbourne

Nie kłóć się z głupim, bo zniży Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem - ktoś kiedyś coś takiego powiedział. Nawet sama składnia tej osoby jest dziwna, poza tym jak sam powiedział "a do gimnazjum nigdy nie chodziłem". Więc proponuję skończyć tą bezsensowną dyskusję z nim :D

ocenił(a) serial na 4
Kismet_

No i co że nie chodziłem.8 klas mówi ci to coś dzieciaku,nie masz argumentów to czepiasz się semantyki żałosne.Wiesz co to składnia czy w gimnazjum tego nie uczą ,kiedyś uczyli.Bezsensowne i bezpodstawne są twoje zarzuty ale nie ma to jak rozmawiać z osoba która nic nie ocenia a dyskutuje.Brawo.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 4
sosaito

Oskarżasz mnie?
Po za tym gdzie napisałem że" Dobra postać w serialu musi być ładna, mieć duże cycki i blond włosy" coś nie teges pod kopułą mam nadzieję ze nie.Talerz nie jet płytki tym bardziej płaski.Myślenie nie boli ale widzę myślenie cię sporo cię kosztuje więc daruj sobie dworskie fochy.Jestem po najnowszym odcinku (s11e20 Page Not Found)i dalej twierdze że sezon 12 jest tylko dla wytrwałych.Argumenty no gdzie są no gdzie. Nie masz więc nie płacz że dostajesz jakieś notyfikacje.Mam prawo do własnej opinii i ty mi tego nie zabronisz.
Moje argumenty na plus i minus:
Plusy:
-Donald Bellisario
-momentami tani humor ale nawet można się uśmiechnąć
-dobra gra kilku aktorów (Dinozzo i ten praktykant)
-tematyka bo fabuła (właściwie jej brak,no może po za odcinkami kończącymi sezon całkiem całkiem)
-trwa już 11 sezonów - to o czymś świadczy(nie wiem o czym ,może o niskim ilorazie inteligencji amerykańskiego społeczeństwa),nie rozumiem jego popularności w Polsce.
-ładne aktorki ,szkoda że drugoplanowe.
Minusy:
-schematyczność i brak fabuły(jako takiej ,ta co jest jest słaba)
-deficyt ładnej aktorki pierwszoplanowej(S. Alexander była ok, Bishop ,mam wrażenie że ciężko jej się wbić w ekipę strych wyjadaczy ,ale przynajmniej jest ładna.Cote de Pablo...no cóż ,figurę ma ,ale twarz zupełnie nie pasuje do reszty.
-absurdalność i oczywistość stwierdzania faktów (kto pisze te teksty)
-Gibbs ktory w pierwszym sezonie nie denerwował ale później stawał się coraz bardziej irytujący ,od 7 sezonu jest nie strawny.Nie wiem co to za postać która ma zasady potem je łamie ,stosuje mobbing u swoich podwładnych(bicie w czaszkę) w momentach napięcia stosuje jedną i tą samą minę.Podsumowując serial oceniam na 4 da się to oglądać jako odmóźdżacz
zero napięcia ,akcja jeśli już jest to tylko na początku,za to mamy osobiste pogaduchy podczas akcji(jeśli już jest).Nierozumiem fenomenu tego serialu ,tak wiem że wielu gospodyniom domowym podoba się Harmon (who cares)serial ma potencjał ale go nie wykorzystuje.
A ty co masz?
Ach nic tylko brak oceny o serialu który oglądasz.Żal mi ciebie.

piekielny84

Ale Ty jesteś sfrustrowany, proponuję spacer albo jogę :)

ocenił(a) serial na 4
Kismet_

A tobie pomaga.No ale nic kolejny bzdurny post bez argumentów.Co jeszcze mi zaproponujesz?

piekielny84

Hmm no nie wiem, spacer ani joga nie pomogła, może zielona herbata?

ocenił(a) serial na 4
Kismet_

A tobie zielone pomaga co ty mi proponujesz.A już wiem co by pomogło konkretne argumenty ale tego brak ,widać za dużo zielonej. Sfrustrowany to jest pies przy budzie tak a'propos

piekielny84

Gratuluję, dałeś się podpuścić :D
Chciałabym dodać na koniec, mimo. że prawda może być dla Ciebie szokująca i niezrozumiała - jesteś TROLLEM. Pewnie to jeszcze do Ciebie nie dotarło ale tak jest i niestety tutaj raczej nikt nie zamieni z Tobą więcej niż kilku zdań, dlatego proponuję przenieść się na forum innego serialu, który też uważasz za beznadziejny i tam spróbować szczęścia. Pozdrawiam.

Kismet_

Zapomniałaś dodać, że nagrodą jest (oprócz tytułu trolla) uścisk dłoni prezesa xD

sosaito

oraz dyplom :D

Kismet_

I kredki wraz z kolorowanką :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 4
sosaito

Dawaj jeszcze może PW czy za miękkie kolana?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 4
sosaito

Powitaj mojego prezesa.

Kismet_

Można jeszcze w mahjonga pograć to tez rozluźnia :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 4
sosaito

Nie znam takich gier wole chińczyka.

sosaito

Tak dla miłośników to leci jeszcze 11 sezon ;) Filmweb ma ostatnio byki jak nic ;/

ocenił(a) serial na 4
nika9001

Co masz na myśli pisząc "byki"?

nika9001

Faktycznie, nie ma na bieżąco dat odcinków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones