PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668019}

Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Agents of S.H.I.E.L.D.
7,4 28 095
ocen
7,4 10 1 28095
Agenci T.A.R.C.Z.Y.
powrót do forum serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Czym jest ta "Kawaleria" wspomniana w serialu? Nie kojarzę jej ze świata Marvela. To jest ich dodatek do Universum czy już gdzieś ta formacja występowała?

użytkownik usunięty
Moradin10

zrobiłem "Reaserch" i nie bardzo nie ma, to chyba nowa postać. Z początku myślałem, że to White Tiger.

Ja zrozumiałem to w taki sposób, że "Kawaleria" to jakaś formacja para militarna w świecie Marvela. I Melinda May tam należała.

ocenił(a) serial na 8
Moradin10

Nie formacja a jej własne ksywa. I wygląda na to, że PowerMilk ma rację - to nowa postać. Wcześniej miała nazywać się "Althea Rice". A spróbujcie wpisać Malinda May comic. Nic nie znajduje.

Diodak87

Próbowałem googlować jej nazwisko i wyrzuca mi tylko Melinda May (Earth-199999)
Ziemia 199999 to jest uniwersum filmowe.

ocenił(a) serial na 9

Kim dokładnie jest White Tiger?

użytkownik usunięty
lukidg992

Zależności od historii, raz ten bohaterem jest mężczyzna, raz kobieta. W nowym animowanym Spider-manie występuje jako kobieta. To Azjatka, która opanowała dobrze sztuki walki, White Tiger wziął się od jej stroju, całkowicie białe odzienie przypominające tygrysa. Ale Melinda May nie pasuje do żadnej postaci, która wcielała się w Białego Tygrysa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones