PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668019}

Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Agents of S.H.I.E.L.D.
7,4 28 095
ocen
7,4 10 1 28095
Agenci T.A.R.C.Z.Y.
powrót do forum serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Obejrzałem 4 odcinki Agents of S.H.I.E, .L.D. i ledwo wytrzymałem do końca.Moim pytaniem jest, czy aby rozumieć fabułę w filmie muszę znać powyższy serial?Jeżeli tak, to, czy w przyszłości stanie na wyższym poziomie?

ocenił(a) serial na 8
Zukox

Nie musisz, serial jest dodatkiem do filmów. Mimo wszystko polecam, chyba że nie jesteś jakimś wielkim fanem filmów Marvela, ale serial w bardzo fajny sposób poszerza MCU. Mi się podobał od początku, ale wielu widzów uważa, że poziom systematycznie rośnie w górę od miejsca gdzie krzyżuje się z Zimowym Żołnierzem, czyli gdzieś tak od 16-17 odcinka.

ocenił(a) serial na 8
Zukox

2 sezon jest naprawde dobry ;)

ocenił(a) serial na 10
Zukox

Kto co lubi, mi tam od pierwszego odcinka przypadł do gustu. Fakt końcówka pierwszego sezonu jest o niebo lepsza od początku.

ocenił(a) serial na 8
seba1b

Zgadzam się z przedmówcami! Serial z odcinka na odcinek coraz lepszy! Czekam na ciąg dalszy....

ocenił(a) serial na 8
Zukox

Warto się pomęczyć, moim zdaniem robi się ciekawie od odcinka 14 pierwszego sezonu. Od tego momentu nie mogłam się oderwać od oglądania.

ocenił(a) serial na 6
Zukox

ja na 5 odcinku 1 sezonu padłem z nudów i po 2óch miesiacach znowu zacząłem i nie żałuje bo skonczyłem oglądać na tydzień przed premierą 11 odcinka xD a niektórzy męczyli sie i czekali 3 miechy. Pozdro dla was XDDD.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones