Agenci T.A.R.C.Z.Y. (2013-2020)
Agenci T.A.R.C.Z.Y.: Sezon 6 Agenci T.A.R.C.Z.Y. Sezon 6, Odcinek 13
Odcinek Agenci T.A.R.C.Z.Y. (2013-2020)

Nowe życie

New Life 43m
8,1 196
ocen
8,1 10 1 196
Agenci T.A.R.C.Z.Y.
powrót do forum s6e13

No no no, nie spodziewałbym się zobaczyć po raz 3 Coulsona. Z jednej strony TAK! w końcu, 'prawdziwy'. Uwielbiam gościa, jest najlepszy, nie da się go nie lubić. Ale z drugiej strony pomyślałem ze to zbyt przekombinowane. Dopiero co 'umarł' i w tym samym odcinku znów się pojawia... trochę to zaczyna męczyć. Potem zmów zginie i znów się pojawi. Oczywiście marne szanse skoro 7 sezon ma być ostatnim ale mimo wszystko uważam ze mogli sobie darować aby sarge wyglądał jak Coulson.

ocenił(a) serial na 10
Draco_2511

Nowy Phil to LMD z całą wiedzą tego co zmarł.

A końcówka sezonu WOW - wiele zaskakujących rzeczy, sezon 7 znowu w przyszłości - alternatywnej gdzie ziemia nie intensje a jest Planeta Chronyca-3.

Jest wspomnienia Furego, ale serial z filmami totalnie się oddzielił ( wspólna rzecz podróże w czasie)

ocenił(a) serial na 9
chotom18

Ja odniosłem wrażenie, że owszem, Agenci przenieśli się w czasie, ale jest to skok w przeszłość. Wspomniano, że Empire State Building jest jedynym drapaczem chmur w Nowym Jorku. Tak było przez kilka lat od jego budowy na początku lat 30 XX wieku. A że to właśnie ten okres w historii, sugeruje nam dodatkowo Daisy, mówiąc, że jest prohibicja. Ta zakończyła się w roku 1933.

ocenił(a) serial na 6
Draco_2511

śmierć nie ma absolutnie żadnego znaczenia w tym serialu. Coulson wraca po raz enty no i May mogła mieć epicką śmierć no ale nie bo wszyscy muszą wrócić.
Co to ku@@@ jest ?

coolerss

ciesze sie ze 7 sezon to będzie ostatni. Bo raczej 8 by był taki jak GoT

ocenił(a) serial na 6
Draco_2511

me too

Draco_2511

Z Wardem też tak robili. Najpierw umarł. Potem wrocił jako ten Hydrogostek, a na końcu we Frameworku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones