PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=340249}

Air Gear

7,1 409
ocen
7,1 10 1 409
Air Gear
powrót do forum serialu Air Gear

4/10 targedia ...

ocenił(a) serial na 5

Beznadzieja, zastanawia mnie do kogo sa skierowane takie slabe produkcje ? Jedyne co tu trzyma poziom to manga, na podstawie ktorej powstalo to anime.

slocik

co moge powiedziec 1 odcinek zniecheca ale zobacze to x]
potem powiem czy gadasz dobrze czy pierdoly
pozdro pocwicz xD

gump_2

dobra racja u gory 5+/10
szkoda gadac....
spac xD
pozdro pocwicz

ocenił(a) serial na 7
slocik

ja jestem innego zdania anime jest dobre może nie rewelacyjne ale mi się podoba pomysł i postacie szczególnie ikki ^^ tak z 7/10

ocenił(a) serial na 10
szpeniorek

a ja was zdziwie... xD bo wbrew temu że oglądałem dużo anime to było fajne choć miało wiele wkurzających wad to dałem 10/10 :P

slocik

7/10, anime nie jest rewelacyjne ale też nie jest najgorsze, muzyka dobra, charaktery postaci również, anime jest śmieszne i nawet ciekawe, nie podoba mi się za to grafika

slocik

Nie przesadzajmy. Było trochę ecchi, były barwne postacie. Historia mimo iż niedokończona, trzymała się kupy. Pomysł nie wszystkim się podoba, ale mnie przypadł do gustu. Dam również 7/10 :D

ocenił(a) serial na 5
slocik

haha mangi nie czytałam, ale anime momentami powala swoją głupotą! ^____^ chociaż tła są bardzo dobre, nawet świetne! to postaci momentami są paskudnie narysowane, bardzo niedbale z pominięciem tych fragmentów, gdzie nie wykonanie, ale mina bohatera była paskudna, te zbliżenia są fantastyczne! fabuła potyka się co i rusz, mnóstwo banalnych absurdalnych błędów, które rażą bardzo. hmm, przeznaczone to anime chyba dla chłopców w wieku około lat 15 :) sporo naprawdę obleśnych momentów było, może i nie jest złe to anime, ale w porównaniu z innymi produkcjami na tym poziomie wizualnym i fabularnym, zostaje z tyłu, bo bo bohater jest mało pociągający, mało charyzmatyczny i do tego mówi takim irytującym głosem ^^

ocenił(a) serial na 9
red_orange

Co za babskie podejście. Szukasz miłości w anime? Obleśne momenty? Gdyby był przystojny i charyzmatyczny to pewnie były by to głębokie momenty uniesienia.

Obejrzałem to dawno zanim założyłem tu konto, ale miło wspominam. Żałuje, że to anime nie zostało dokończone. Niby mieli kręcić film, ale anime w Japonii nie przyjęło się za dobrze więc pomysł porzucono.

użytkownik usunięty
slocik

to w porównaniu do mangi to jakies g*wno kurde... mogliby zrobic cos takiego jak FMA Brotherhood, że wszystko na podstawie mangi ... ale wątpie, że ktoś o tym pomyślał ;(

ocenił(a) serial na 9
slocik

Mnie się podoba dawno się tak nie uśmiałem i momentami zażenowania miałem ochotę to wyłączyć, no ale te wszystkie akrobacje i niezwykle barwne postacie, to wynagradzają a całość tylko uświadamia mnie w tym że twórcy polecieli jak chcieli :P

Zasłużone 9/10 bo muzyka, akcje trzymają świetny poziom ogląda się świetnie pomimo stawiania wszystkiego na dziecinadę, zdaje to egzamin. Ahh wzbudza wspomnienia powiedziałbym nawet.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones