PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=340249}

Air Gear

7,1 409
ocen
7,1 10 1 409
Air Gear
powrót do forum serialu Air Gear

Po pierwszym odcinku myślałem, że to coś pokroju Pokemona. Jednak po kolejnych zakochałem. Wspaniale anime z dużą ilością akcji, humoru. Fabuła jest bardzo interesująca, postacie bardzo zróźnicowane pod względem charakteru, jak i samej techniki jazdy na Air Treku. Grafika może nie jest najlepsza, ale stoi na dobrym poziomie. Muzyka też.

Polecam wszystkim fanom shounenów i nie tylko!

ocenił(a) serial na 9
Power_T

Zgadzam się w 100% Dawno już mnie tak żadne anime (manga z reszta też) nie pochłonęło, że tak powiem. Odliczałam czas do kolejnego odcinka. Szkoda tylko, że jest 25 odcinków, jednak mam nadzieję, że to tylko chwilowe i pewnego pięknego dnia ukażą się kolejne. Jak na razie zostaje nam czytanie mangi ;P

ocenił(a) serial na 10
Power_T

Cóż... To anime zacząłem oglądać rok temu i po dwóch odcinkach od razu je odrzuciłem, a niedawno obejrzałem i gdyby nie te magiczne reklamy na Filwebie przez które nie mogę się przebić to wypowiedziałbym się wcześniej. Jak trafiłem na to anime mój gatunek w produkcjach dopiero zaczął się kształtować więc już jestem bardziej fanem Shoujo. Ale co do serii...
Sam fakt mnie zachęcił do odrzucenia tej serii jest to, że ledwie założył Air Treki i już był jak gwiazda parkietu, ale w dalszych odcinkach sytuacja lekko się zmienia i o dziwo tak śmigał, a tu ma problemy nawet z chodzeniem. Ehm... Mniejsza już o to... Bardzo dużym plusem jest tutaj komedia... To że jestem widzem preferujące Shoujo to nie znaczy że Shounenów nie widziałem, ale na pewno nie takie co by zawierały taką komedie jak tutaj. Dosłownie jest na pęczki takich sytuacji gdzie bez banana na twarzy nie da rady przejść przez daną scenę. Już nie będę zdradzał jak to przykładowo wygląda, ale poziom jest nie wiarygodnie wysoki. Co do akcji to faktycznie dużo tego. Nie jestem w stanie nad zwyczajnie tego skomentować, ale co nie które akcje są naprawdę dobre, tak że widz się nie znudzi. Co do charakteru się nie wypowiem za dużo, ale główny bohater jako taki cwaniaczek jest całkiem ciekawą postacią, chociaż może lekko irytować. Zakończenie troszkę.... Hmm.... Z resztą nie ważne.... Kto obejrzy będzie wiedział.
Ogólnie: Anime nie warte było porzucenia, a raczej warte obejrzenia. Niby jakiś lekki nawet przejaw romansu jest, ale nie ma co liczyć na lepszy rozwój. Polecam tą serię 10/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones