PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96124}

Aladyn

Aladdin
7,2 5 566
ocen
7,2 10 1 5566
Aladyn
powrót do forum serialu Aladyn

Co sobotę siadało się przed telewizor i oglądało cykl Disney'a, z czego Aladyn był moim ulubionym serialem, zaraz przed Timonem i Pumbą :D
Super serial, nie mam pojęcia, gdzie go można dostać w tym moemncie (czy w ogóle można) bo mam chęć obejrzeć od nowa :)

ocenił(a) serial na 6
rhapsody2

na stronie kreskoweczki.pl ostatnio zaczęli wstawiać ten serial ;) Co prawda narazie jest tylko kilka odcinków, ale cały czas są dodawane ;))

rhapsody2

Oj, jak ja kochałam te sobotnie przedpołudnia w świecie Disney'a... Nie było wtedy nic oprócz mnie, magii bajki i stojącego przede mną śniadania, o którym przypominałam sobie dopiero po napisach końcowych ;) Alladyn też jest u mnie na pierwszym miejscu, zaraz potem Mała Syrenka, a trzecie miejsce zajmuje Timon i Pumba. Współczuję współczesnym dzieciom... Nie znają tylu wspaniałych rzeczy...

ocenił(a) serial na 7
rhapsody2

na youtube jest z dubbingoe ;)

theszymonfilipiak

no.. ach co to były za czasy jak się czekało cały tydzień żeby zobaczyć kolejny odcinek

jugi42

Aż się łezka w oku kręci, na myśl o tych czasach. W TVP był wtedy blok Walt Disney przedstawia, a na dwójce Hanna-Barbera, to był raj. Wszystkie bez wyjątku te bajki kochałem i oglądałem. A swoją drogą ma ktoś może taśmy z takimi bajkami jak własnie Aladyn, Super Baloo, Szmergiel, Kacze opowieści, Goofy i inni, Gumisie czy Kubuś Puchatek ? Chętnie bym taka osobę prosił o kontakt ze mną.

ocenił(a) serial na 8
jugi42

Cały sobotni rytuał. Wiadomo było, że już nikt tak bardzo z lekcjami ganiał nie będzie, no i wspólnie wszyscy oglądali. A czekało się z dreszczykiem, którego nie dadzą ani komp, ani kino.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones