PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10020161}

Alaska Daily

6,6 588
ocen
6,6 10 1 588
Alaska Daily
powrót do forum serialu Alaska Daily
cumartesi

Aż taka kupa? Właśnie pojawiły się napisy i zainteresowałem się serialem, bo Hilary Swank w byle badziewiu raczej by nie zagrała.

perun_6

Ogladalam na Hulu, w oryginale. Podchodziłam dwa razy, wyłączyłam po pół godzinie. Spróbuje jeszcze raz, ale nie mam wielkich nadziei.

cumartesi

Rzecz gustu,na IMdB oceniło ok 4000 widzów -średnia 7,5

cumartesi

Może coś polecisz...coś na dłużej niż pół godziny .. zweryfikuje czy wogole brać twoja opinie pod uwagę...

ocenił(a) serial na 5
cumartesi

pewnie zawsze 1 odcinek nowego serialu jest zły a pózniej sie rozkręca

Marko81

Może nie byłby zły, ale sposób w jaki jest kręcony, przypomina niskobudżetowe seriale z lat 90-tych. Nie wiem, czy to jest zamierzony efekt, czy tak to im wyszło.

ocenił(a) serial na 6
cumartesi

Moim zdaniem serial jest naprawdę niezły. Hilary jest świetną aktorką i już to robi robotę. Poza tym fabuła jest dla mnie interesująca. Może nie jest to najbardziej oryginalna historia, ale serial broni się obsadą i tym, że porusza ważny temat i robi to dobrze. Nie każdemu się musi podobać, ale jak się krytykuje, to warto podać trochę więcej argumentów nić to, że nie zmęczyłaś pierwszego odcinka, bo nuda. No i zgadzam się, może najpierw napisz, co lubisz, bo ciężko powiedzieć, czy warto bazować na Twojej opinii. Jak np. ktoś lubi Patryga Vege no to ciężko uznać go za autorytet w dziedzinie kina ;)

cumartesi

Przebrnęłam przez 4 odcinki...na reszte nie mam już ochoty. Płytki serialik.

ocenił(a) serial na 8
Majumi

Też na początki myślałem,że wyłącze po niecałych dwóch odcinkach.Wolno wszystko i nudnawo szło to naprzód ale nie żałuję,potem się rozkręca i jest dużo Lepiej.Ogólnie bardzo dobry serial i często niedoceniony.Dajcie szansę serialowi jak ja i się nie zniechęcajcie.

ocenił(a) serial na 7
Majumi

Płytki serialik, bo jest o systemowej patologii w policji, prokuraturze i innych służbach na Alasce, dzięki którym giną dziesiątki autochtonicznych kobiet i nikt się tym nie interesuje..? Serio? Czy może jednak płytki, bo nie jest wartki jak Szybcy i wściekli?

tentego

w punkt,skoro ten serial jest niby płytki... to koleś chyba avengersów uważa za głebokie ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones