Alaska Daily (2022-2023)
Alaska Daily: Sezon 1 Alaska Daily Sezon 1, Odcinek 7
Odcinek Alaska Daily (2022-2023)

Wróg ludu

Enemy of the People 44m
6,7 26
ocen
6,7 10 1 26
Alaska Daily
powrót do forum s1e7

Na Disney jest już dostępny nowy odcinek ale jako jedyny z sezonu nie jest z polskim lektorem (?), do wyboru są tylko napisy. I tak się zastanawiam czy pojawi się jeszcze wersja z lektorem czy nie? Może ktoś będzie wiedział - ja od niedawna mam dostęp do tej platformy więc nie wiem jak było w przypadku wcześniejszych odcinków.

Nussbeisser89

Może wystarczy nauczyć się angielskiego, lub czytać? :p

nieznany_znawca

No tak słuszna uwaga : p ale dziadek który chce żeby mu włączyć ten serial ani juz wzrok nie ten żeby czytać ani angielskiego nie zna.

ocenił(a) serial na 8
Nussbeisser89

Na początku serialu był lektor. Już od trzech odcinków chyba nie ma. Może oszczędzają na lektorach?!

Biankka

Na Apple TV wogóle chyba nie ma lektora,(w każdym razie dużo oglądam i nie trafiłem nigdy na lektora) tylko napisy, i to bardzo wkurzające : raz na górze za chwilę na dole... Pozdrawiam i życzę zdrowych i pogodnych świąt Wielkiej Nocy

pd_beatle

No właśnie... Z napisami to różnie bywa niestety. Pozdrawiam, radosnych Świąt :)

pd_beatle

No i bardzo dobrze, że czasem napis pojawia się na górze. To świadczy o profesjonalnym przygptowaiu napisów. To jest robione celowo w momencie gdy jest wypowiadana jakas kwestia, a napis na dole zasłoniłby jakis napis, ktory jest na filmie.

MDW2

Niestety tam, nie ma to znaczenia. Napisy jeśli są w innym języku to zasłaniają je polskie, a non stop zmieniają się z góry na dół. Ledwo się przyzwyczaisz do górnych, to są na dole, i tak dookoła Wojtek...przykre...

Biankka

Jest postęp w sprawie. Dzisiaj sprawdzałam i odcinki 7, 8 i 9 już dostępne z lektorem. 10 odcinek nadal bez, ale pewnie za jakiś czas to się zmieni :)

ocenił(a) serial na 8
Nussbeisser89

Byłoby fajnie:)

ocenił(a) serial na 8
Biankka

Ale zakładam, że finałowy 11 będzie z napisami:)

nieznany_znawca

A może wystarczy nauczyć się czytać, żeby nie zaśmiecać komuś rozmowy niepotrzebnymi komentarzami, które nijak nie odnoszą się do prośby?

ocenił(a) serial na 7
Nussbeisser89

Właśnie obejrzałem i całość jest z lektorem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones