PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125275}
7,9 9 148
ocen
7,9 10 1 9148
Alfabet mafii
powrót do forum serialu Alfabet mafii

Najlepszy typ z całego serialu. W życiu nie powiedziałbym, że gość może mieć coś wspólnego ze
światem przestępczym, taki sympatyczny dziadziuś :D

heniek726

Sympatyczny dziadzius? Jesli masz płytę DVD to sa tam materiały dodatkowe do wywiadu.... Dziad po oficjalnej częśći wywiadu prowadził dalej rozmowę z E.Ornacką i opowiada tam jak zlecał morderstwa na ponad 20osobach....

ocenił(a) serial na 10
cpiotr1

Skąd takie bajki wytrzasnąłeś ? mam film na DVD oryginalny razem z książka i nie ma tak w dodatkach nic takiego że zlecił na 20 osób.

JasonV

Bajki to ci mama czyta na dobranoc....

ocenił(a) serial na 10
cpiotr1

To powiedz mi gdzie na płycie DVD jest to o czym pisałeś ? w dodatkach nie ma.

JasonV

Nie ma teraz dostępu do płyty (może w weekend uda mi sie sprawdzić)...
Jeśli dobrze pamiętam, w dodatkach do "Nowego alfabetu mafii" był krótki opis Ewy Ornackiej która robila wywiad do filmu "Alfabet mafii". Oprócz krótkiej opowieści jak doszlo do wywiadu, opisywała też samego Dziada. Facet w oficjalnym wywiadzie sprawiał wrażenie spokojnego straszego Pana, którego ktoś fałszywie posądza o kierowanie Wołominem. Opisywała też sytuacje, gdy wyłączyli kamery... Dziad, rozzłoszczony zaczął jej wygrażać i opowiadać o tym jak wydawał zlecienie morderstwa dla prawie 20osób. Były w załączniku fragmenty z ukrytej kamery gdy mówił te słowa. Nie mam za bardzo czasu aby szukac tych kawałków, ale zobacz na youtubie tez powinno być.

cpiotr1

Nie ma na płycie, nie ma na YT, nie ma w Nowym Alfabecie. Jak już podajesz takie ciekawostki wrzucaj też źródło, bo bajki pisać każdy potrafi.

ocenił(a) serial na 10
perun_6

pierun_6 Sprawdziłem to i niestety ale kolega cpiotr1 nie opowiada bajek.Pomylił jedyne się z tym że to było na ALFABECIE MAFII ale tego nie było na alfabecie mafii tylko w reportażu TVN który został nakręcony po tym jak Dziad zmarł i tam właśnie w tym reportażu puszczono między innymi wypowiedź dziada jak gadał do reportera że jak sam zaje*jebał jednego to nie mógł spać a później to już leciało z górki "Drugi trzeci czwarty dwudziesty... ale ich już nie znajdziecie bo się rozpuścili w kwasie"

JasonV

Masz gdzieś ten reportaż? Link, cokolwiek? Choćby tytuł/podtytuł tego reportażu? Jesteś następną osobą która o tym pisze, ale żadnych faktów nie przytacza.

perun_6

JasonV wielkie dzięki za podpowiedź, faktycznie pomyliłem źródła. Po Twojej wypowiedzi przypomniałem sobie, że właśnie w reportażu TVN E.Ornackiej to widziałem (ponieważ Ona była współautorką "Alfabetu mafii" , źle skojarzyłem).
A ty Perun_6 kolejny raz trolujesz tu na forum, sam sobie szukaj źródła jak nie umiesz grzecznie poprosić!

cpiotr1

W którym momencie byłem niegrzeczny? Dlaczego tylko dwie osoby na forum widziały te wypowiedzi Dziada o zabójstwach? Przetrzepałem wszystkie internety i tego nie znalazłem.

cpiotr1

takiego bolka to ja jednym palcem klade na dzien dobry, jak ktos mi wejdzie w droge to ma przeje..ne

heniek726

Dla osoby, która nie interesuje się taką tematyką, Dziad faktycznie może sprawiać wrażenie potulnego dziadka, miłośnika gołębi ;) Zresztą na dobrą sprawę Pershing też samą aparycją nie budził grozy :P Prawda jest taka, że oni tylko pociągali na sznurki, a jak trzeba było kogoś ustawić, to wysyłali swoich ludzi.

ocenił(a) serial na 6
NP93

Pershinga kiedyś idealnie zagrałby Piotr Fronczewski, moim zdaniem bardzo podobny z tą łysiną.

ocenił(a) serial na 9
heniek726

Przeczytaj książkę ,, Świat według Dziada '' Bardzo dobra lektura dotycząca tematu. Pozdrawiam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones