PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536381}

Alicja

Alice
7,4 2 710
ocen
7,4 10 1 2710
Alicja
powrót do forum serialu Alicja

ciekawa sprawa :D

ocenił(a) serial na 8

Zauważyliście, że przez cały czas pobytu Alicji w Krainie Czarów ( bodajże 3 dni) nic się nie stało z jej czerwonymi rajstopami? A przecież wiele się działo(biegała po lesie, wpadła do dołka, do morza(?), jeździła konno itd.) przez całe dwa odcinki nie wyłapałam żadnej dziurki, nawet oczka, gdzie można takie rajstopy dostać ;D ? A tak poza tym to jest to pierwsza interpretacja tej baśni, której koniec w pełni mnie usatysfakcjonował, na to długo czekałam :)

ocenił(a) serial na 7
ElenaRox

It's magic ;)

ocenił(a) serial na 8
_MAX_

To zdecydowanie magia! Jestem niemal pewna, że w Krainie Czarów nie istnieje coś takiego jak oczko w rajstopach. Szczęściara, szkoda, że u nas oczka istnieją! ;<

ElenaRox

Dokładnie, nawet mniejsza o dziury jej jasna sukieneczka była nieskazitelnie czysta. :D Ja właśnie długo czekałam na zakończenie Alicji wątkiem Alicja-kapelusznik. Zawsze jakoś o to się prosiło, ale ze względu że ona zazwyczaj jest jeszcze dzieckiem byłoby to trochę niesmaczne. Ale tutaj jak najbardziej fajnie. Wnerwiałą mnie tylko mina jej matki w ostatniej scenie... jej obecność mogliby sobie darować..

paciazdw

Jakbyś była matką, też byś się zdziwiła :D

Niedawno jej córka wybiegła za facetem który dał jej pierścionek
a tu przyłazi robotnik a Alice się na niego rzuca :D:D

Sprawa rajtuz, rzeczywiście MAGIC xD

ElenaRox

Rajstopy jak rajstopy , ale ona cały film , po lesie , w wodzie jest na obcasach !

celakacja

woooow a nie zauwazyliscie że ani razu zebów nie umyła? ani jednej sceny oddawania moczu ani kału...przez 3 dni szok :O tylko jedna scena jak coś je....i ani razu sie nie myła...co za fagasy z tych rezyserów, zeby takich waznych szczegółów nie pokazac WSTYD

ElenaRox

hah

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones