Alienista
powrót do forum 1 sezonu

- Nie wystarczająco..
Ten dialog powinien przejść do historii najbardziej idiotycznych w historii kryminałów.
Podobnie jak zauważenie niczego nie podejrzewającego mordercy i nagłe udanie się za nim w pościg (lol) z okrzykiem łapać go! Policja (ROFL!) W 4 odcinku serial po tej scenie mógł już się zakończyć. Nie musiałbym wtedy oglądać nieporadnych popisów alienisty przez następne 6 odcinków. Złe tu jest prawie wszystko. I ten przemycany wszędzie motyw homoseksualno-pedofilski. Mam wrażenie, że nawet bohater Nabukowa w Lolicie był w tej kwestii mniej natrętny. Co więcej mam wrażenie, że nawet Polański w swojej willi był bardziej szarmański niż twórcy tego "dzieła".

ocenił(a) serial na 7
Kuba_16

GenerLnie mi sie podobalo, ale nie wiem czemu ludzie specjalnie pisza zle nierealne scenariusze.

Zabójca, bezwzgledny, patroszy ofiary, żołnierz. Wie jak walczyć i poslugiwac sie bronia/bronia palną. Co robimy? Wysylamy doktora ze zlamanym ramieniem ktory nie moze nim nacisnac klawisza pianina oraz dostajacego na kazdym kroku wpindol szkicownika w poscig. Za zolnierzem, patroszacym z flakow ofiare psychopata. Zastanawiajac sie bo co? Bo emocjonalnie znamy aktorow? Pomijajac ze Lazlo byl irytujacy od polowy sezonu, a tu "odpycham to po co wracasz", a tu przywale Sarze w gębe. A tu zabiją mi ukochana w domu, a poza piciem wina i krzykniecien do lustra nic nie zrobie. Zero jakichkolwiek scen...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones