Alienista
powrót do forum 2 sezonu

Libby

ocenił(a) serial na 10

Jestem pod tak wielkim wrażeniem aktorki, która wcieliła się w postać Libby, że ja nie mogę! Ta dziewczyna ma ogromny talent i z pewnością zasługuje na bogatszą filmografię. A cały drugi sezon jest po prostu świetny. Laszlo zupełnie inny niż w 1 sezonie, i to zdecydowanie na plus. Podobała mi się także możliwość wglądu do psychiki postaci, zrozumienia dlaczego działają tak, a nie inaczej. Jest oczywiście pare minusów, jak np. zbyt częste pojawianie się Sary (wg mnie Dakota gra ją dość słabo), co trochę przyćmiewało udział tytułowego bohatera. Mimo to jestem naprawdę oczarowana. Chyba nawet bardziej niż sezonem pierwszym.

ocenił(a) serial na 8
grandi_fossa

Aktorka grająca Libby tak, jak piszesz genialna!!! Dawno nikt na ekranie tak mnie nie oczarował.

grandi_fossa

obłędna była.. jestem pewien, że Rosy McEwan będzie gwiazdą światowego formatu, kwestia czasu, młoda jest

ocenił(a) serial na 6
grandi_fossa

Moim zdaniem była poprawna. Na tle nieporozumienia, jakim jest sezon drugi, to nawet zjawiskowa.

ocenił(a) serial na 10
batwing

Zapytam z ciekawości. Czytałeś książkę? Czy po prostu jako serial, 2 sezon Cię rozczarował?

ocenił(a) serial na 6
grandi_fossa

Nie czytałem - oceniam wyłącznie serial.

ocenił(a) serial na 7
grandi_fossa

byłam pewna, że aktorka grająca Libby no musiała już mieć jakaś swoją przygodę z filmem, ale jak weszłam na jej profil na Filmwebie to byłam mocno zaskoczona, dziewczyna jest świetna !!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones