Alphas (2011-2012)
Alphas: Sezon 1 Alphas Sezon 1, Odcinek 9
Odcinek Alphas (2011-2012)

Blind Spot

7,7 187
ocen
7,7 10 1 187
Alphas
powrót do forum s1e9

s01e09

ocenił(a) serial na 5

Wbiło mnie w fotel. Pierwszy (no może drugi) odcinek, który mi się podobał na tyle, że chce mi się o nim napisać.

SPOILER !! SPOILER !! SPOILER !! SPOILER !!

Ponownie cieszę się, że twórcy serialu wysilili się na coś więcej niż standardowe moce typu telekineza/telepatia/itp. i dlatego pomysł 'echosonaru' (+ racjonalne wyjaśnienie dlaczego moc Niny nie działa) był świetny.

Do tego jeszcze dostajemy 2 nowe Alphy, których do tego nie się jakoś do końca zdefiniowane moralnie, bo każda ma swoje niegłupie racje.
W końcu ile można oglądać Bad vs Good???

Doktorek Alpha ma swoje dobrze uargumentowane przekonania (i w sumie to strasznie mi szkoda, że zginął, bo mu 'kibicowałem'), a Pani najemnik, swoje głównie materialistyczne cele (ale też nie do końca).

PS. Jak Nina wyglądał wcześniej ładnie, to w tym odcinku z tym fioletowawym makijażem wychodzi, moim zdaniem, poza skalę ;)

blackgandalf

Moc tego doktora bardzo mi się podobała. Coś jak Daredevil + kilka bonusów jak umiejętność wywoływania rezonansu w obiektach dzięki czemu mógł zawalić nawet wielki budynek. Tak się w sumie teraz zastanawiam czy nasza drużyna nie zmieni biura. Konstrukcja budynku została pewnie dość mocno naruszona. Również szkoda mi doktorka. Miałem nadzieję, że jednak okaże się być po stronie dobra.

ocenił(a) serial na 8
Bartek2

Mi doktorek bardziej Magneto przypominał :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones