PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33998}

Alternatywy 4

8,2 86 321
ocen
8,2 10 1 86321
8,2 12
ocen krytyków
Alternatywy 4
powrót do forum serialu Alternatywy 4
ocenił(a) serial na 10
AureaDicta

moje ulubione postacie :

-Balcerkowie
-doktor
-Kotek
-Anioł
-Furman
-nauczycielka
-Manc
-Ewa Majewska
-śpiewaczka i jej mąż
-Zosia
-Winnicki i Jola

ocenił(a) serial na 9
AureaDicta

Murzyn był fajny

ocenił(a) serial na 10
AureaDicta

Moje ulubione postacie to oczywiście Stanisław Anioł oraz docent Furman.

ocenił(a) serial na 10
Dadelog

a ja zapomniałam dorzucić do moich ulubionych postaci Murzyna genialny tam był, i ten inżynier co mówił ,, a klej Pan , klej Pan ja i tak nie będę tu mieszkał " czy jakoś tak

ocenił(a) serial na 10
kinomanka_13

O tak, Abraham Lincoln też był super! A ten inżynier nazywał się Dominek i również genialnie zagrał go Wojciech Siemion. W ogóle w tym serialu nie było przypadkowych postaci i niemal każda na swój sposób była niepowtarzalna oraz świetnie zagrana.

ocenił(a) serial na 10
AureaDicta

Trudno wybrać,wszystkie są fantastyczne, ja jednak największą sympatią darzę profesora Dęba-Rozwadowskiego granego przez genialnego Mieczysława Voita. Poza tym lubię bardzo jego całkowite przeciwieństwo - Balcerka oraz jego przyjaciela z dawnego mieszkania, Leberkę.

ocenił(a) serial na 10
Svitrigaila

Pan Winnicki o przepraszam Towarzysz WINNICKI
niezły był z niego aparat mimo ze wysoko postawiony dignitarz nie dało się go nie lubić

ocenił(a) serial na 10
Svitrigaila

Tak, Karewicz genialny w roli Leberki, w ogóle super postać ;)

użytkownik usunięty
AureaDicta

Dla mnie anioł na zawsze, szczególnie jak krzyczał do tych burmistrzów świata w ostatnim odcinku i to jego melodyczne "matko bosko częstochowsko", geniusz!
No i oczywiście ten cały sasiad Balcerka, co go karewicz grał, to był dopiero aparat :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones