PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744076}

Alvinnn!!! I wiewiórki

ALVINNN!!! And the Chipmunks
4,7 633
oceny
4,7 10 1 633
Alvinnn I wiewiórki
powrót do forum serialu Alvinnn!!! I wiewiórki

2/10

ocenił(a) serial na 2

Porażka!!!!!!!!! Bardzo mi się podobał filmowy Alvin,ale ten serial to porażka jakaś.Okropne i strasznie sztuczne

użytkownik usunięty
roman876

Dlaczego tak uważasz za porażka. Proszę opisz twoje przyczyny

ocenił(a) serial na 2

Ponieważ to kolorowa kupa śmierdzącego gówna !!!!!!!!!!!!! Sztuczne,dubbing okropny,postacie nie wiadomo jakie,a wiewiórki wyglądają jak małe owłosione ludzie(jakim cudem mają 5 palców O_O i jeszcze chodzą w spodniach????)Wydaje mi się też że bohaterom niektórym również zmieniono charaktery.Aktorski Alvin przy tym to arcydzieło.Postacie wyglądały tam jak należy,nie mieli pięciu palców oraz głos jakby połknęli piszczałkę,Dave nie jest odmłodzony i charaktery również mają swoje.Wolę aktorskiego Alvina niż to coś co w obraża sam serial i film.Jednym słowem omijać szerokim łukiem i najlepiej obejrzeć aktorską wersję.Tam to przynajmniej dorosły się uśmieję,a nie będzie miał wrażenia że zaraz zwymiotuje

użytkownik usunięty
roman876

A film Alvin i wiewiórek 1,2,3 i Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa (2015) podobało ci się ?

ocenił(a) serial na 2

Tak wszystkie 4 części :)

ocenił(a) serial na 4
roman876

ten serial jest słaby ale i tak wypada dość dobrze przy : Nowych Atomówkach < Nowym Scobby - Doo , Teen Titans Go albo Clarence

ocenił(a) serial na 2
piotrekpiterpiterowski

Przynajmniej tyle

ocenił(a) serial na 7
roman876

Jak byś nie wiedział, to NAJPIERW był serial animowany, a potem powstały filmy, który w porównaniu do kreskówki z lat 60, 70, 80 i 90 wypada słabo. Ten nowy serial może nie jest tak dobry jak przygody Alvina i jego braci z poprzedniej dekady, mimo to i tak jest bardzo dobry. Ale kto nigdy nie oglądał kreskówek z wiewiórkami i zaczął przygodę z nimi od filmu.. no to co się dziwić... Widać. że młody z ciebie człowiek, skoro nie znałeś Wiewiórek przed powstaniem filmów.
I tak na marginesie, dubbing w tej kreskówce jest akurat bardzo dobry. Świetnie dobrane głosy, genialne dialogi, bardzo dobre wczucie się aktorów. Nie wiem gdzie ty masz uszy... albo to jakiś troll albo piszesz o rzeczach o których nie masz pojęcia.
No i na koniec. twoja ocena jest absurdalnie śmieszna x)

ocenił(a) serial na 4
Elvis007

Zauważ że to ocena nowego serialu

ocenił(a) serial na 4
materek21

Nie przeczytałem do końca komenta sorki xD

ocenił(a) serial na 2
Elvis007

Tak wiem,że najpierw był serial,ale on był okropny.Filmy natomiast były znacznie lepsze oraz ciekawsze.Jeśli chodzi o nowy serial to dubbing jak dla mnie jest straszny już lepszy jest w filmach.Mi się ta dziecinada nie podoba,a ocena jak dla mnie jest odpowiednia.Pewnie byłbyś zadowolony gdybym dał 10 co?

ocenił(a) serial na 3
roman876

Piszczący festiwal cwaniactwa i adhd alvina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones