PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783782}
7,6 1 930
ocen
7,6 10 1 1930
American Crime Story: Impeachment
powrót do forum serialu American Crime Story: Impeachment

Nie wierzę, że po odegraniu najgorszej roli w historii świata seriali i spiepirzeniu całego pierwszego sezonu Cuba Gooding Jr znowu został zaangażowany do grania w kolejnej części.
Jego kreacja OJ'a to autentycznie najgorsze przedstawienie postaci jakie widziałem. W trakcie oglądania serialu zerkałem na to jak prezentuje się prawdziwy OJ czy to na google image czy na filmach z YT i autentycznie to jak odwzorował go CG Jr to jakaś masakra. Od początku kompletnie nie nadawał się do roli i ze względu na aparycję i ze względu na sposób gry/mimikę. Nie przekonał mnie do siebie ani przez moment. Szkoda, bo poza nim serial wyszedł świetnie.
Ciekawe co dostanie do sknocenia w drugim sezonie...

Stolarcfc

Nah prawdopodobnie dodali starą obsadę

Stolarcfc

A propos obsady, najnowsze info mówi o dużych zmianach:
Za jednym z portali: "Zmiany w obsadzie "American Crime Story: Katrina". "Katrina" jest teraz tworzona od zera, co oznacza przepisywanie scenariusza, a także zmiany w obsadzie. Annette Bening, Dennis Quaid i Matthew Broderick, którzy mieli grać gubernator Luizjany Kathleen Blanco, prezydenta George'a W. Busha i szefa FEMA Michaela D. Browna, zostali bez ról, ponieważ serial zdecydował się skupić na innych aspektach katastrofy. Za to Sarah Paulson dostała rolę dr Anny Pou, która podjęła decyzję o uśmiercaniu pacjentów znajdujących się w stanie krytycznym, kiedy szpital został pozbawiony prądu na kilka dni."

Stolarcfc

co za bzdury piszesz. chyba serialu nie widziałeś

Marek84

O czym to ma być?

Stolarcfc

Przesadzasz i to grubo. Wcale aż tak źle nie zagrał O.J. Simpsona.

android_cc

ja uważam ,ze bardzo dobrze zagrał. tylko male podobieństwo fizyczne, ale gra naprawdę niezła.

Ritatoja

też uważam, że źle nie było, gdyby był młodszy to bardziej by przypominał oj simpsona.
tak w ogole jak ktoś się interesuje tematem, to może obejrzeć ciekawy dokument zrobiony przez detyktywa, w którym jest przedstawione jego śledztwo i tak naprawdę wychodzi na to, że zrobił to jego syn, a on go krył.

Vegi

Jak nazywa się ten dokument?

levy441

https://www.youtube.com/watch?v=Zq_kIKSe_XM
OJ Simpson Is Innocent - Concrete Proof His Son Did It (The Overlooked Suspect)

trzymaj ;p

Stolarcfc

Zagrał poprawnie czyli tak na 6/10 to nie jest najgorzej.

MaXXi

Ja daje 7/10 :)

MaXXi

Dla mnie słabo, takie naciągane 4/10. Polecam obejrzeć oscarowy dokument O.J. Made in America, aby zobaczyć jaki był naprawdę Simpson. Miał charyzmę, widać po nim od razu, że jest to człowiek, którego wielbiły tłumy. Cuba Gooding wygląda przy nim jak przegryw życiowy.

perun_6

Simpson najlepiej zagrał w ,,Naga broń''

ocenił(a) serial na 7
Stolarcfc

zgadzam się w 100%, serial mistrzowski popsuty przez jednego aktora!

Stolarcfc

totalnie racja. sezon pierwszy wyłączyłem zaraz po pierwszym odcinku, przede wszystkim ze względu na fatalnie dobranego Goodinga Jr. Na szczęście w tym temacie powstał jeden z najlepszych dokumentów wszech czasów, czyli "OJ Made in America" więc po co tracić czas na słabe, fabularne popłuczyny?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones