PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783846}

American Crime Story: Zabójstwo Versace

American Crime Story: The Assassination of Gianni Versace
7,4 22 855
ocen
7,4 10 1 22855
7,5 4
oceny krytyków
American Crime Story: Zabójstwo Versace
powrót do forum serialu American Crime Story: Zabójstwo Versace

Ja mu normalnie uwierzyłam, ze jest Cunananem... niesamowity jest w tej roli. I jeszcze jedno - wielki szacunek za nienaszpikowanie serialu scenami gejowskiego seksu. Jak widać można też temat potraktować z umiarem,

ocenił(a) serial na 8
villemo75

*za nienaszpikowanie serialu scenami seksu


Rlyeh

Nie jestem niewolnicą poprawności politycznej i nie musisz poprawiać tego, co napisałam intencjonalnie.

ocenił(a) serial na 8
villemo75

Dokładnie. Czyli jednak da się nakręcić serial o gejach nawet bez epatowania wątkami seksualnymi. Bez taniego moralizatorstwa, czy ideologizowania. Byłem nawet w szoku, że to liberalny Clinton wydał dla wojska dyrektywę dyskryminującą homoseksualistów i o tym otwarcia plwiedziano.

ocenił(a) serial na 9
Sajko_killer

Bo to nie serial Netflixa. Gdyby Netflix to produkował byloby inaczej

ocenił(a) serial na 8
villemo75

No tak, jakby było ''epatowanie'' hetero seksem to już wg Ciebie ok? Ja prdl, szkoda słów.

Nadine94

Pewnie, że szkoda, na odpowiedź dla Ciebie :)

ocenił(a) serial na 8
villemo75

I na Twoją homofobię.

Nadine94

Jak wyżej :) Wolę być homofobem w opinii ludzi wypranych ideologicznie niż pozbawioną racjonalnego myślenia. Zniewolony umysł.

ocenił(a) serial na 8
villemo75

*laughs in queer*

villemo75

Widzisz sztuka nie polega zeby sprzyjać gustą gawiedź lecz aby ruszać obrzydzac czasem. Nie mowie ze seks ma obrzydzac oczywiscie. Najgorsi sa tacy ludzie jak Ty ktorzy swoje uprzedzenia i wstecznosc noszą jak sztandar.

galad4

To nie uprzedzenia i wsteczność tylko przyzwoitość i zasady moralne. Bądź sobie taki nowoczesny i postępowy, dostaniesz pewnie duży poklask, dla mnie to wprowadzanie neomarksistowskich ideałów pod przykrywką tolerancji społecznej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones