American Horror Stories (2021)
American Horror Stories: Sezon 1 American Horror Stories Sezon 1, Odcinek 5

Baal

BA'AL 50m
6,5 397
ocen
6,5 10 1 397
American Horror Stories
powrót do forum s1e5

Najlepszy!

ocenił(a) serial na 5

No wreszcie świetny odcinek, nie ma porównania z poprzednimi miernymi historiami. Był klimat, było uczucie niepokoju,wreszcie było czuć taką historię grozy, na duży plus że był nastawiony na powagę i nie było jakichś zbędnych elementów komediowych jak w poprzednich czy tak tragicznej żenującej satyry jaką był 4. Billie Lourd wypadła świetnie, dobrze również zagrała Virginia Gardner i Ronen Rubinstein. Plot twist naprawdę niezły i nie jest jakiś oczywisty. Trochę gore w końcowych momentach też na plus! Zdecydowanie jest to jak na razie mój ulubiony odcinek tej antologii. Właśnie tym chciałem żeby ta antologia była.

Rrouge

Gdzie oglądasz?

ocenił(a) serial na 6
dominikah1_filmweb

Ja oglądam na flixtor, ale po angielsku.

dominikah1_filmweb

Jest na Disney+

ocenił(a) serial na 6
Rrouge

też uważam, że odcinek był niezły. Twist na końcu całkiem udany. Ogólnie fajny odcinek chociaż równie mocno podobał mi się kolejny o dzikusach, no i polubiłem też odc 4ty który był jazdą po bandzie i totalnie idiotyczną historią - moim zdaniem całkiem zabawną i w klimacie, który twórcy AHS czasem lubią zahaczyć - kiczu i głupoty, który mnie kupuje i bawi ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones