PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682018}

American Horror Story: Sabat

American Horror Story: Coven
7,4 53 583
oceny
7,4 10 1 53583
5,0 6
ocen krytyków
American Horror Story: Sabat
powrót do forum serialu American Horror Story: Sabat

Skonczylem trzeci sezon i jestem naprawde zadowolny, chociaz spodziewalem sie wiekszych emocji. Zdecydowanie sezon 2 jest jak dla mnie najlepszy.
Najlepszy odcinek to zdecydowanie ostatni. Emocje, wzloty i upadki ale... zakonczenie bylo raczej zbyt ... spokojne, chociaz ostatni motyw z Fiona....genius.

SPOJLER:
Nie wiem jak wy, ale motyw ostatniej rozmowy Cordelii z Fiona byl najbardziej mocny. Gdy Fiona polozyla noz na stoliku i rozmawiala z corka, jedyne co oczekiwalem to nagle poderzniecie gardla Cordelii przez Fione. Strasznie sie tego balem, wrecz nie moglem ogladac ten sceny spokojnie.
No i piekne zapetlenie po wsze czasy Fiony.... cudowne.

ocenił(a) serial na 9
dabram17

Haha na forum widać, że nie tylko ty spodziewałeś się tego obrotu sprawy. Też czekałem, aż Fiona załatwi Cordelię. Przy całej mojej sympatii do nowej Supreme, to jednak Fionie kibicowałem do samego końca :)

PS. Najbardziej mi żal Misty Day :( Najbardziej niezasłużona śmierć w całej historii AHS :(

ocenił(a) serial na 8
Joe_Black1

tez prawda, jedyny najczystszy character wsrod witches, nawet bardziej czysty niz Zoe

ocenił(a) serial na 9
dabram17

No Zoe taka święta nie była kiedy torturowała i zadźgała Spaldinga :)

ocenił(a) serial na 10
Joe_Black1

moja ulubiona czesc :) magia , czarownice , walka ahhh i Pani Lange <3

ocenił(a) serial na 8
dabram17

Przy scenie Cordelia-Fiona też nie mogłam usiedzieć. Byłam wręcz przekonana, że Fiona ostatkiem sił dźgnie Cordelię, a tu swego rodzaju zaskoczenie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones