PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616381}
7,7 87 802
oceny
7,7 10 1 87802
6,2 9
ocen krytyków
American Horror Story
powrót do forum serialu American Horror Story
ollo

W depresje ? Niby czemu ? O_O

ocenił(a) serial na 8
Sieciow

Raczej nie wpadną w depresje skoro np Jessica Lange wygrała Złoty Glob czy Emmy własnie za AHS. :)

ocenił(a) serial na 7
ollo

a co tu jest do współczucia ?
rola jak rola , aktorzy się nieźle obłowili i co jeszcze mają z tego powodu popaść w depresję :)

ollo

Co do tytułu tematu: I o to chodzi!!!! Żaden serial tak nie "ryje mózgu". A co do reszty wypowiedzi. Założę się, że nagrywając AHS mają mnóstwo śmiechu.

ocenił(a) serial na 8
izolda_2

na każdym planie jest mnóstwo śmiechu ;P

adex285

Obejrzałam tylko pilotowy odcinek z ciekawości. Mam taką zasadę, może głupią,bo czasem serial rozwija się i wciąga Nas po kilku odcinkach,ale ja mam tak,że jak pierwszy odcinek mi się nie podoba, to dalej nie oglądam. Nudny ten serial na pewno nie jest! Ale jak dla mnie chory na maksa. " Ryje mózg" dokładnie tak jak napisała izolda_2 . Nie wiem co było dalej,ale trochę niektóre sceny kojarzyły mi się z ''Lśnieniem'' .

ocenił(a) serial na 9
jula_filmweb

Nie jest taki straszny jak się wydaje na pierwszy rzut oka. :)

ocenił(a) serial na 5
izolda_2

Jak dla mnie w ogóle nie rył bani. Nudy straszne.

ocenił(a) serial na 8
ollo

Zgadzam się pierwsze co mi przychodzi na myśl podczas oglądania to: ale to chore. xD Jestem po dwóch odcinkach z tymże to moje drugie podejście do tego serialu. Wcześniej zrezygnowałam po części pierwszego odcinka.
Zastanawiam się czy oglądać dalej...

ocenił(a) serial na 8
Lellandra

No ok, po obejrzeniu dalszych odcinków stwierdzam, że nie jest wcale straszny. Ale dwa pierwsze odcinki faktycznie mogą przestraszyć.

ollo

:-) napisał człowiek, który w avatarze ma urodzonego mordercę ;-)

kachula_2

obejrzałam 3 odcinki, zmęczyłam 4, oglądać dalej?bo trochę się pogubiłam w akcji:)))

ocenił(a) serial na 5
NikKI76

Jak dla mnie nie warto. Strasznie nudny i niespójny serial.

gkwiatkowski1

to może zmęczę pierwszy sezon skoro już go mam z braku innych, ale myślałam że będzie lepszy, czytając opis.dzięki:)

ocenił(a) serial na 8
NikKI76

Każdy sezon to odrębna historia, jak ten ci się nie podoba to spróbuj z Asylum, jak dla mnie lepszy od jedynki.

ocenił(a) serial na 9
ollo

Ty chyba horrorów nie oglądałeś, skoro ten serial jest straszny. Dajcie spokój. Może i czasami jest lekkie napięcie ale bez przesady. :P

ocenił(a) serial na 8
ollo

Obejrzyj drugi sezon.... To jest dopiero chore, popierpapier i straszne :D

ocenił(a) serial na 8
ollo

swoja wypowiedzia dales wlasnie najlepsza i najbardziej pozytywna dla takiego serialu ocene.

Za ktora Ci bardzo dziekuje bo to wlasnie ona mnie przekonala zeby wkoncu zasiasc pzed AHS, i nie zaluje. Smakowity serial, dochodze do konca pierwszego sezonu (opinia ze najlepszy z 3) i szczerze spodziewalem sie troche mocniejszych zeczy po opiniach a tu okazalo sie ze jest spokojnie nie wyzej niz 'soft'.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones