PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616381}
7,7 87 689
ocen
7,7 10 1 87689
6,2 9
ocen krytyków
American Horror Story
powrót do forum serialu American Horror Story

Jestem po pierwszym odcinku i zastanawiam się czy nie zaprzestać oglądania. Ten odcinek był strasznie dziwny, niektóre sceny były serio nienormalne, cały ten serial jest w takim tonie?

ocenił(a) serial na 9
esemen98

Cały serial jest bardzo specyficzny, ale jest jednym z lepszych jakie widziałem. Jeśli nie podejdzie Ci sezon pierwszy, śmiało możesz spróbować któryś z kolejnych. Nie są ze sobą połączone, a w każdym można znaleźć coś dla siebie. W pierwszym masz duchy, w drugim psychiatryk dla niebezpiecznych przestępców, demony i nawet obcych. W trzecim wiedźmy a w czwartym dziwadła cyrkowe. Warto sprawdzić, mi też sięna początku nie podobał klimat i ''dziwność'' tego serialu, ale to jego największa zaleta :)

ocenił(a) serial na 6
esemen98

Ja pierwszy sezon przerwałam w połowie, bo mi nie podchodził. Po kilku miesiącach z braku lepszego zajęcia sięgnęłam ponownie po niego i muszę przyznać, że późniejsze odcinki już bardziej mi się podobały (może też już wiedziałam, że jest on dość specyficzny i nie oczekiwałam zbyt wiele). W każdym razie ponoć pierwszy sezon jest średni, a drugi wymiata (dokładne słowa mojej przyjaciółki), dlatego też może lepiej na razie odpuść pierwszy, zobacz drugi, a jak ci się spodoba styl to wrócisz do pierwszego i tyle?

esemen98

Początek też nie przypadł mi do gustu, ale potem akcja się rozkręciła i śmiało mogę nazwać ten sezon moim ulubionym. Proponuję obejrzeć jeszcze 2-3 odcinki, ewentualnie zmienić sezon.

ocenił(a) serial na 9
esemen98

Obejrzałem parę dalszych odcinków i rzeczywiście, mimo specyficzności ogląda się coraz lepiej, na pewno skończę :D

użytkownik usunięty
esemen98

U mnie taka sama sytuacja. Obejrzałam właśnie pierwszy odcinek i jestem nieco zszokowana, ale również zaciekawiona, więc zabieram się za kolejne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones